Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Brněnský primátor Roman Onderka v nadsázce tvrdí, že Brno je největší město v republice, protože Praha je kraj. Nadzvedl tím kandidáta Kolmana, který mu začal citovat ústavu. Když je Praha hlavním městem, musí být automaticky i městem.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
A nemyslíte, že ta provokace s rudým právem byla zbytečná? Máte to zapotřebí? Nemyslíte, že by bylo lepší se s prezidentem snažit spíš usmířit a najít cestu, jak spolu v zájmu ČR spolupracovat?
Opozice v čele s Janem Lipavským by měla raději mlčet. Taková slova zní od českých diplomatů kvůli k…