Poslanci ODS mají zakázáno mluvit

06.04.2011 12:41 | Zprávy

Poslanci ODS mají zakázáno mluvit k údajné korupční kauze Věcí veřejných, kdy měl neoficiální šéf VV Vít Bárta uplácet výkonného místopředsedu strany Jaroslava Škárku kvůli loajalitě. ParlamentnímListům.cz to potvrdil člen poslaneckého klubu ODS.

Poslanci ODS mají zakázáno mluvit

„Od vedení klubu jsme dostali instrukce, abychom se kauze Škárky a Bárty nevyjadřovali a ponechali to jako vnitřní záležitost Věcí veřejných, aby zase o ni nechali na pokoji Vondru," řekl ParlamentnímListům.cz poslanec ODS, který nechtěl být jmenován.

SLEDUJEME téma peníze za mlčení ve VV   
Škárka vystoupí mezi 16. a 17. hodinou. Bude dokazovat

ODS opravdu mlčí

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Lukáš Petřík

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM vyřešil případ vlastníka, zesnulého v Osvětimi

22:03 ÚZSVM vyřešil případ vlastníka, zesnulého v Osvětimi

ÚZSVM v Rychnově nad Kněžnou vrátill dědicům muže, zemřelého v polském koncentračním táboře Osvětim,…