Poslanci, kteří odešli za Peake, se shodli: Ne praktikám VV

18.04.2012 7:22 | Zprávy
autor: vfe

V úterý v podvečer se začal drolit klub Věcí veřejných. Už po půl hodině se k Karolíně Peake přidal první véčkař - místopředseda klubu Viktor Paggio. Následovala místopředsedkyně Dagmar Navrátilová a poslankyně Lenka Andrýsová a Jana Suchá. O odchodu z VV uvažuje také poslanec Jiří Rusnok. Deník Právo zjistil od poslankyně Navrátilové, že by mělo odejít nejméně osm zákonodárců. Ti by pak vytvořili nejenom novou platformu, ale i novou stranu v čele s Peake.

Poslanci, kteří odešli za Peake, se shodli: Ne praktikám VV
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake

Dalšími, kdo by opustili Věci veřejné, by mohli být poslanci Radim Vysloužil, Milan Štovíček a Martin Vacek.

Peake řekla ne praktikám, které otravují atmosféru v ČR

„Projevila se jako odvážná politička, která se nebojí říci ne praktikám, které otravují atmosféru v ČR. Velmi ráda jí pomohu prosazovat náš program a sliby, které jsme dali voličům,“ prohlásila Navrátilová pro Právo.

Peake podporují také ministr dopravy Pavel Dobeš a ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský (nejedná se ale o poslance).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Proč se navýšení rodičáku opět netýká všech, co ho pobírají?

Proč to navýšení nerozpočítáte třeba i pro ty, kteří mají na mateřskou nárok? Myslím, že v předchozí vaší vládě jste to udělali, pak přišla Fialova vláda, která to navýšení prosadila stejně nespravedlivě, jako vy teď, což jste myslím sami kritizovali. A proč nejste pro pravidelnou valorizaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj bodoval v celostátní soutěži

22:33 Jihočeský kraj bodoval v celostátní soutěži

Dvě významné dopravní stavby Jihočeského kraje uspěly v prestižní celostátní soutěži Stavba roku dop…