Poslanec ODS k volbám: Samé kecy. Podplacené noviny vám vnutí slibotechnu

11.01.2013 14:02 | Zprávy
autor: Lucie Bartoš

ROZHOVOR Poslanec Jiří Šulc, někdejší starosta města Mostu, exhejtman Ústeckého kraje před sociální demokratkou Janou Vaňhovou a vloni dobrovolně odstoupivší šéf výboru Regionální rady regionu Soudržnosti, která se podílí na přerozdělování dotačních peněz z Evropy, při rozhodování o hlavě státu přemýšlí o Sudetech, Cimrmanovi a o tom, kdo by zvládl jednat s Putinem.

Poslanec ODS k volbám: Samé kecy. Podplacené noviny vám vnutí slibotechnu
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Jiří Šulc

Před rokem tento politický matador varoval před můrami v prezidentské volbě. Aktuální rozhovor poskytl Jiří Šulc, poslanec parlamentu, ParlamentnímListům.cz i dnes těsně před tím, než svůj hlas vhodí do volební urny.

Už před rokem jste se ParlamentnímListům.cz s humornou nadsázkou vyjadřoval na anketní otázku, kdo je podle vás černou můrou prezidentské volby – reagoval jste slovní hříčkou, že nejspíš Okamůra. A ten už je dnes mimo hru! Jste rád?

Budete se divit, ale nejsem rád že Okamura je mimo hru. Myslím, že do toho pimprlového panoptika patří nejen on, ale i někteří další, kteří vypadli z této absurdní mediální hry o prezidenta. Chybí tam mimochodem ještě Švejk!

Myslíte, že jsou Češi schopni se rozumně rozhodnout?

My Češi jsme schopni se racionálně rozhodnout a něco zásadního udělat maximálně jednou za 20 až 40 let. A protože to naposledy bylo v roce 1989. tak mám obavu, že letos to nebude. V anketě o Největšího Čecha vlastně vyhrál nedávno Jára Cimrman, a tak si myslím, že i on by měl dnes velkou šanci zvítězit v prezidentské soutěži.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Balcarka prodlužuje otevírací dobu

10:29 Správa jeskyní: Balcarka prodlužuje otevírací dobu

Třináct tuzemských aktuálně zpřístupněných jeskyní zahájí provoz dle otevírací doby pro letní prázdn…