Rusové sami sobě. Můžete kondolovat na internetu Havlovi

23.12.2011 9:24 | Zprávy

Dva mladí Rusové založili internetové stránky, kde mohou lidé kondolovat a vyjadřovat soustrast k úmrtí Václava Havla.

Rusové sami sobě. Můžete kondolovat na internetu Havlovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Fotografie, květiny a svíčky. Typické zátiší vzpomínek na Václava Havla

„Bohužel prezident Ruské federace Dmitrij Medvěděv nepovažoval za nutné vyjádřit soustrast českému lidu,“ napsali na stránkách Havelinmemoriam.ru česky a rusky její tvůrci.

Václava Havla označili za člověka, který „ztělesňoval sílu osobnosti a talentu tváří v tvář totalitě a šedi“. Text na internetu připomíná, že i když mezi ČR a Ruskem mohou být napjaté vztahy, neplatí totéž o vztazích obou národů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ann

To jako vážně?

Myslíte, že o tom, kdo by měl být premiér má rozhodovat nějaký posudek? A co volby a lidi? Berete jejich rozhodnutí vůbec vážně? Jestli politik může kandidovat, proč by nemohl být pak ministr, premiér nebo třeba prezident? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Olympiáda řemesel, technologií a služeb

22:08 Hospodářská komora: Olympiáda řemesel, technologií a služeb

Čtrnáct mladých profesionálů z ČR bojovalo na evropském šampionátu odborných dovedností EuroSkills 2…