Státní zástupkyně podala stížnost proti propuštění Kotrouše z vazby

13.02.2012 14:57

Státní zástupkyně podala stížnost proti propuštění bývalého šéfa pražských strážníků Vladimíra Kotrouše z vazby. Nyní rozhodne soud.

Státní zástupkyně podala stížnost proti propuštění Kotrouše z vazby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zbraň, ilustrační foto

Obvodní soud pro Prahu 9 vyhověl v úterý žádosti bývalého šéfa pražských strážníků Vladimíra Kotrouše a propustil jej z vazby. Rozhodnutí nebylo pravomocné, do tří dnů se proti rozsudku mohl odvolat státní zástupce, který toho nyní využil.  Případem se tak bude zabývat soud v Praze.

Kotrouše zatkli příslušníci Útvaru rychlého nasazení 25. listopadu ve služebním vozidle poblíž pražské Jižní spojky poté, co detektivové ÚOOZ zadokumentovali předávku peněz, které podezřelý převzal jako „všimné“ za přidělení několika milionového kontraktu na poskytování služeb městské policii. Celou nespecifikovanou částku peněz měl zadržený u sebe. Nyní je obviněn z trestného činu přijetí úplatku.

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor:

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

migrační pakt

Nepřijde vám divné, že se o migračním paktu hlasovalo těsně před volbami? A bude tedy ještě po volbách něco změnit nebo je to už hotová věc? Taky by mě zajímalo, nakolik se nás týká, protože Rakušan tvrdí, že tu máme uprchlíky z Ukrajiny, takže nebudeme muset přijímat další ani se nebudeme muset vyp...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co to je? Knihu koupili, ale prodávat ji nechtějí? Miloš Zeman zakročil

15:15 Co to je? Knihu koupili, ale prodávat ji nechtějí? Miloš Zeman zakročil

Kniha Spiknutí, která byla v minulém týdnu v pražském Arcibiskupském paláci slavnostně uvedena na tr…