Státní zástupkyně podala stížnost proti propuštění Kotrouše z vazby

13.02.2012 14:57

Státní zástupkyně podala stížnost proti propuštění bývalého šéfa pražských strážníků Vladimíra Kotrouše z vazby. Nyní rozhodne soud.

Státní zástupkyně podala stížnost proti propuštění Kotrouše z vazby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zbraň, ilustrační foto

Obvodní soud pro Prahu 9 vyhověl v úterý žádosti bývalého šéfa pražských strážníků Vladimíra Kotrouše a propustil jej z vazby. Rozhodnutí nebylo pravomocné, do tří dnů se proti rozsudku mohl odvolat státní zástupce, který toho nyní využil.  Případem se tak bude zabývat soud v Praze.

Kotrouše zatkli příslušníci Útvaru rychlého nasazení 25. listopadu ve služebním vozidle poblíž pražské Jižní spojky poté, co detektivové ÚOOZ zadokumentovali předávku peněz, které podezřelý převzal jako „všimné“ za přidělení několika milionového kontraktu na poskytování služeb městské policii. Celou nespecifikovanou částku peněz měl zadržený u sebe. Nyní je obviněn z trestného činu přijetí úplatku.

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor:

Tomio Okamura byl položen dotaz

nezávislost

Dobrý den, podle vás jsme nejsme politicky nezávislí, znamená to, že volby jsou u nás zbytečné? Taky tvrdíte, že je třeba, abysme byli nezávislí i ekonomicky a v zemědělství. Je to ale vůbec možné, když je naše ekonomika závislá na exportu a na německé ekonomice? A co se týče zemědělství, jak chcete...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pošťák-cizinec řval a odmítal vydat balík. Česká pošta vysvětluje

14:52 Pošťák-cizinec řval a odmítal vydat balík. Česká pošta vysvětluje

Mohou někteří zaměstnanci České pošty doručovat klientům balíky podle toho, jestli se jim chce, nebo…