Varnsdorf se dál bojí Romů. Lidé domlouvali demonstraci

08.01.2012 18:50 | Zprávy
autor: joh

Skupinka zhruba dvaceti lidí se v neděli odpoledne sešla na náměstí E. Beneše ve Varnsdorfu a vyjadřovala svou nespokojenost s bezpečnostní situací ve městě.

Varnsdorf se dál bojí Romů. Lidé domlouvali demonstraci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Chodba v domě Romů

Policejní mluvčí Jaromíra Střelcová agentuře Medifax řekla, že policie nemusela zasahovat. "Nebyla to žádná demonstrace ani mítink, nic dopředu také nebylo ohlášeno, ti lidé tam jen v klidu diskutovali a pak se rozešli. Zásah policie nebyl nutný,“ uvedla Střelcová.

Napadení na Nový rok

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Nemyslíte, že to už opravdu přeháníte?

Podle mě byli sms opravdu výhružné. Navíc nechápu, že jste je vůbec poslal. Vás nenapadlo, že se tím totálně zdiskreditujete? A to jako takto po sms vyjednáváte normálně? To mi také nepřijde státnické.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Vozy taxi budou muset od srpna 2027 splňovat emisní normu EURO 6d

7:23 MHMP: Vozy taxi budou muset od srpna 2027 splňovat emisní normu EURO 6d

Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo zpřísnění technických a emisních požadavků na vozidla taxisluž…