VašeVěc.cz válčí s MfD. Deník lhal o Pandurech, tvrdí

15.12.2011 15:26 | Zprávy

Web Jiřího Paroubka VašeVěc.cz pokračuje v obviňování MF DNES ze lži a manipulace, nyní v kauze Pandur. Noviny, a hlavně redaktor Janek Kroupa, měly podle webu upravovat nahrávky a vkládat lidem do úst věty, které nikdy neřekli.

VašeVěc.cz válčí s MfD. Deník lhal o Pandurech, tvrdí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek se postavil do čela strany LEV 21

Jedná se o nahrávky rozhovorů s Herwigem Jedlaucnikem a Wolfgangem Habitzlem. „MF Dnes opakovaně vydávala za přepis originální nahrávky již upravené verze, v nichž některé pasáže vypouštěla, měnila jejich smysl, doplňovala či dokonce dávala do úst oběma manažerům věty, které ve skutečnosti pronesl sám Kroupa,“ tvrdí web.

Nepravdivé reportáže a manipulace

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Moravy: Jižní část Olomouce chrání nová protipovodňová opatření

20:30 Povodí Moravy: Jižní část Olomouce chrání nová protipovodňová opatření

Povodí Moravy dokončilo úpravy řeky Moravy v jižní části Olomouce. Protipovodňovou ochranu městských…