Vdova po Brzobohatém vyznamenání prezidenta veřejně odmítá. Hrad se brání

16.09.2012 20:15 | Zprávy
autor: ahe

Manželka populárního, nedávno zesnulého herce Radoslava Brzobohatého, prohlásila v tisku, že si nepřeje, aby ho prezident Václav Klaus vyznamenal státním vyznamenáním in memoriam. A z Hradu přichází odpověď.

Vdova po Brzobohatém vyznamenání prezidenta veřejně odmítá. Hrad se brání
Foto: Hans Štembera
Popisek: Řád zlaté lípy

"Prezident do nejužšího výběru pro státní vyznamenání zařadil Radka Brzobohatého už na jaře. Rozhodně tedy neplatí, že se chce přiživit na jeho smrti, jak tvrdí vdova po panu Brzobohatém, paní Gregorová. Smutek někdy člověku vsune do úst slova, která by pak nejraději vzal zpět," vzkázal přes ParlamentníListy.cz tajemník Václava Klause Ladislav Jakl.

Bulvární server Super.cz totiž uvedl, že Hana Gregorová, je naprosto znechucená z toho, jak se až nyní české politické špičky snaží přiživit na smrti jejího manžela.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Ministři

Neuvažujete, že odvoláte Klempíře? Myslíte, že je to dobrý ministr? A co Macinka, který podle mě vede v prvé řadě svůj vnitřní boj s prezidentem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

50 tisíc Kč žádá po Seznamu kvůli Milionu chvilek a Člověku v tísni

9:00 50 tisíc Kč žádá po Seznamu kvůli Milionu chvilek a Člověku v tísni

Milion chvilek jako „dceřiná společnost“ Člověka v tísni? To tvrdí pražský vydavatel Jan Čížek, kter…