Vladimír Dlouhý prý pomůže na Hrad někomu úplně jinému

26.06.2012 7:02 | Zprávy
autor: adr

Do boje o Hrad vstupuje další hráč, kterým je ekonom a bývalý ministr průmyslu Vladimír Dlouhý. Doplňuje tak zástup pravicových kandidátů, kteří se zúčastní přímé volby prezidenta.

Vladimír Dlouhý prý pomůže na Hrad někomu úplně jinému
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman

Kromě Dlouhého se o hlas středopravicového voliče budou ucházet Jan Fischer, Karel Schwarzenberg, Jan Švejnar a pravděpodobně i Přemysl Sobotka, favorit stranických primárek ODS. Mezi těmito kandidáty není pro "běžného" voliče příliš velký rozdíl.

Daleko zajímavější bude sledovat souboj pravicových kandidátů, až se ve snaze zmámit svého cílového voliče začnou vybíjet mezi sebou, píše deník Právo. PR týmy a poradci se prý budou předhánět, aby svého kandidáta zviditelnili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Finanční vypořádání hospodaření záchranné služby bez výhrad

13:33 MHMP: Finanční vypořádání hospodaření záchranné služby bez výhrad

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy (ZZS HMP) úspěšně absolvovala finanční vypořádání za uply…