Výzkum: Sčítání lidu, domů a bytů u veřejnosti nepropadlo

05.04.2011 13:14 | Zprávy

Až dosud zaznívaly k projektu Sčítání lidu, domů a bytů převážně kritické hlasy. Podle výzkumu společnosti MÉDEA RESEARCH je s jeho průběhem spokojeno 56 procent dotázaných a o jeho smysluplnosti je přesvědčeno 52 procent respondentů.

Výzkum: Sčítání lidu, domů a bytů u veřejnosti nepropadlo

Projekt Sčítání lidu, domů a bytů sice navzdory dlouholeté přípravě provázely od počátku nemalé komplikace, přesto ale neztratil důvěryhodnost a více než polovina obyvatel k němu má pozitivní postoj. Vyplývá to z výzkumu společnosti MÉDEA RESEARCH, který v závěru března uskutečnila na téma „Sčítání lidu, domů a bytů 2011".

Samotné myšlence projektu je příznivě nakloněna více než polovina populace. O její smysluplnosti je přesvědčeno 52 procent dotázaných, zatímco opačný názor zastává 37 procent respondentů. Zbývajících 11 procent nezaujalo k projektu sčítání žádný postoj.

Nespokojenost s průběhem sčítání vyjádřila necelá třetina dotázaných

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jih

Práce

Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Souček odepsán. „Ale pak nesmí v ČT nastat toto.“ Diváky by mělo zajímat

4:40 Souček odepsán. „Ale pak nesmí v ČT nastat toto.“ Diváky by mělo zajímat

Členové Rady ČT mají na svém úterním jednání v programu zabývat se odvoláním generálního ředitele Ja…