„Buď zticha. Seď a mlč.“ Soukromí Witowské: Odhalila mnohé

09.08.2021 12:27 | Zprávy

Známá moderátorka ČT Světlana Witowská poodhalila, jak se připravuje na pořad Interview ČT24, který moderuje. Na svého hosta se začíná připravovat hned, jak se dozví, o koho se jedná. Ovšem kvůli hrozbě covidu stále ještě spíš doma než na Kavčích horách. A v půl čtvrté už musí být v maskérně, aby v půl sedmé bylo vše nachystané. Tento čas by raději strávila přípravou na hosta, řekla v rozhovoru pro magazín Reportér.

„Buď zticha. Seď a mlč.“ Soukromí Witowské: Odhalila mnohé
Foto: Repro ČT1
Popisek: Moderátorka Světlana Witowská

Známá moderátorka se na dovolené zranila, má naštíplou kost. Uvedla, že na dovolených ji „maléry“ doprovázejí pravidelně, například minulý rok doletěla na místo, ze kterého se posléze stalo ohnisko covidu-19. „Tentokrát jsme se ve velké rychlosti převrhli s takovým tím banánem, co ho tahají po moři za člunem,“ vysvětlila Witowská, jak přišla ke zranění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: kas

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Migrace

Kritizujete Rakušana za jeho migrační pakt. Na druhou stranu, jak jste si s migrací poradili vy? Co jste udělali proto, abyste zabránili nelegální migraci? Vy jste byla ministryní před Rakušanem a podle mě jste si vedla stejně špatně

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okupace? Osvobodili jsme se sami? Vyskočil, Schneider a další skoncovali s nesmysly

7:25 Okupace? Osvobodili jsme se sami? Vyskočil, Schneider a další skoncovali s nesmysly

„Nesmí se zapomínat na oběti, které nám umožnily se vůbec narodit. Nesmí se zapomínat na ta strašná …