Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Předsedkyně KSČM Kateřina Konečná ve svém dalším dílu pořadu Bez obalu rozebrala například situaci s bydlením, kde kritizovala současnou vládu nebo nového ministra školství z hnutí STAN Vladimíra Balaše. Ten je podle ní vzor ctnosti, pevných mravů a zásad. Z jejích slov však čiší ironie.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?
Po nedávném promítání dokumentu Velký vlastenecký výlet, který sleduje cestu pochybovačů o válce na …