Čunek musí platit. Své bývalé sekretářce. Ne ale miliony

23.05.2012 17:36 | Zprávy
autor: ann

Vrchní soud v Olomouci ve středu potvrdil osmdesátitisícové odškodné, které musí bývalý vicepremiér Jiří Čunek zaplatit své exsekretářce Marcele Urbanové.

 Čunek musí platit. Své bývalé sekretářce. Ne ale miliony
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Čunek

Urbanová jej žalovala na ochranu osobnosti. Čunek musí zveřejnit omluvu.  Kauza začala v roce 2002, kdy měl Jiří Čunek přijmout půlmilionový úplatek. Případ byl zastaven, stejně jako žaloba na Marcelu Urbanovou za křivou výpověď.

Marcela Urbanová,  byla bývalou sekretářkou Čunka v době, kdy starostoval Vsetínu.  Za jeho výroky ve sněmovně a v tisku žádala omluvu a odškodnění téměř deset milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Historik Fidler: Každý nacista byl Němcem. Počet československých obětí? Mýtické číslo!

17:46 Historik Fidler: Každý nacista byl Němcem. Počet československých obětí? Mýtické číslo!

HISTORIE BEZ HYSTERIE „V oné době ne každý Němec byl nacistou, ale každý nacista byl Němcem. Při hod…