FOTO Milana Kohouta, jak rozlévá své sperma v kostele. Souvisí to s Martinem Konvičkou

13.08.2015 12:47

Filozof a vysokoškolský pedagog Milan Kohout si po přečtení komentářů bojovníka proti islámu v ČR a rovněž vysokoškolského pedagoga Martina Konvičky sedl k Facebooku a podělil se o jednu ze svých kontroverzních performancí.

 FOTO Milana Kohouta, jak rozlévá své sperma v kostele. Souvisí to s Martinem Konvičkou
Foto: Archiv M. Kohouta
Popisek: Milan Kohout
reklama

Anketa

Je dobře, že se rozdělilo Československo?

24%
76%
hlasovalo: 10925 lidí

„Když čtu komentáře jakéhosi Konvičky, tak si opět uvědomuji, že jeden z nejstrašnějších jevů, doprovázejících dnešní situaci ve světě, je obnovený nástup všech možných náboženství,“ píše Kohout na Facebooku s tím, že náboženství se opět stávají páteří moci v různých státech světa. Tuto skutečnost přitom považuje česko-americký umělec za nejstrašnější prohru ateistických snah po několik generací.

Příkladem takového dění prý může být zničení sekulárních systémů na Středním východě, místo nichž se dle Kohouta k moci dostali extrémní islamisté. Ani Česko však dle kontroverzního umělce není ušetřeno náboženského fundamentalismu. V našem případě ho však provozuje křesťanská církev, která získává stále větší politickou a ekonomickou moc, což prý zřetelně ukazuje i problematika církevních restitucí.

Pokud chceme bojovat proti extrémnímu islámu, měli bychom tudíž dle Kohouta bojovat ve zdejším prostředí i proti extrémnímu křesťanství. „Tím, že těchto „muslimskou kulturou“ zastřešených lidí přijmeme co nejvíce, imunizujeme naši společnost proti znovuonemocnění extrémním křesťanstvím a i náboženstvím jiných. Když se zmixuje „kulturní křesťanství“, které bylo tolerováno i bývalou komunistickou vládou, s „kulturním islámem“, tak se zrelativizují a oslabí obě náboženství a jen málo lidí bude podporovat extrémní nástup jednoho proti druhému,“ nabízí Kohout recept, jak se popasovat s fundamentalismem.

Své teze Kohout podpořil performancí, kterou provedl v jednom z polských kostelů. „Shromáždil jsem trochu svého spermatu, které, jak se domnívám, musí obsahovat genetickou informaci o mém militantním ateismu (jsem přesvědčen, že je lidský mozek evolučně naprogramován na ateismus) a zředil jsem ho ve „svěcené vodě“. Pak jsem obsah nádobky vlil do křtitelnice velkého polského kostela, doufaje, že se moje semeno vsákne do kůže křižujících se křesťanů, a tím je geneticky konvertuje k ateismu,“ myslí si Kohout.

Anketa

Jakou školní známkou hodnotíte Miloše Zemana v polovině jeho prezidentského mandátu?

82%
5%
3%
2%
8%
hlasovalo: 36813 lidí

Celý příspěvek Milana Kohouta na Facebooku:

Mili pratele,

Kdyz ctu komentare jakehosi Konvicky, tak si opet uvedomuji, ze jeden z nejstrasnejsich jevu, doprovazejici dnesni situaci ve svete, je obnoveny nastup vsech moznych nabozenstvi. 
Nabozenstvi ( V Cesku krestanske) se opet stavaji pateri moci v ruznych statech sveta. To je nejstrasnejsi prohrou nasich atheistickych snah po nekolik generaci. Sekularni systemy, ktere byly nadeji, ze se konecne zbavime odpornych a mozkum diktujicich nabozenstvi, byly krestanskou Evropou a Amerikou na Strednim vychode zniceny. Misto nich se vylihly extremnim islamem zcelene skupiny, prebirajici moc po sekularnich systemech. 
Evropane se otrasaji hnusem nad fundamentalnim islamem, ale na druhe strane jim nevadi, ze se v Evrope a i v Cesku zase stavi na nohy fundamentalni krestanstvi a ziskava stale vetsi politickou a ekonomickou moc? Cirkevni restituce v Cesku jsou toho mezi jinym ukazkou. 
Tim, ze podporuji mocne krestanstvi, tak se chovam stejne, jako kdybych podporoval mocny islam, judaismus, buddhismus a dalsi historicke vykopavky, na kterych parazituji stale silici nabozenske organizace. 
Jestli chce nekdo bojovat proti extremnimu islamu, tak musi bojovat ve zdejsim prostredi i proti extremnimu krestanstvi. Extremnimu krestanstvi, ktere ziskalo ohromnou moc kuprikladu v Polsku.
Ze zemi, kde fungovaly sekularni vlady a spolecnost byla zastresena jen "kulturnim islamem" a kde se opet ujala tvrda vlada extremniho nabozenstvi, utikaji miliony lidi. 
Tim, ze techto "muslimskou kulturou" zastresenych lidi prijmeme co nejvice, imunizujeme nasi spolecnost proti znovuonemocneni extremnim krestanstvim a i nabozenstvim jinych. Kdyz se zmixuje "kulturni krestanstvi", ktere bylo tolerovano i byvalou komunistickou vladou, s "kulturnim islamem", tak se zrelativizuji a oslabi obe nabozenstvi a jen malo lidi bude podporovat extremni nastup jednoho proti druhemu. 
A mozna obe nabozenstvi zacnou opet ze spolecnosti mizet, coz by bylo nadeji na mirove znovunastoleni globalniho sekularniho souziti, ktere je do budoucna pro preziti lidstva naprosto nezbytne. 
Prikladam performanci, kterou jsem udelal v Polsku a ktera je nazvana: "Chci konvertovat krestany". 
Shromazdil jsem trochu sveho spermatu, ktere, jak se domnivam, musi obsahovat genetickou informaci o mem militantnim atheismu (jsem presvedcen, ze je lidsky mozek evolucne naprogramovan na atheismus) a zredil jsem ho ve "svecene vode". Pak jsem obsah nadobky vlil do krtitelnice velkeho polskeho kostela, doufaje, ze se moje semeno vsakne do kuze krizujicich se krestanu, a tim je geneticky konvertuje k atheismu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: luš
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nebezpečná vakcína? Rychlý vývoj nevadí, ujišťuje odborník. Češi se bojí, bude je nutné informovat, padlo

22:50 Nebezpečná vakcína? Rychlý vývoj nevadí, ujišťuje odborník. Češi se bojí, bude je nutné informovat, padlo

Česko objednalo přes Evropskou unii vakcínu proti koronaviru pro 5,5 milionu lidí. Vakcína vyvinutá …