„Jste korupčníci“. Ševčík vytočil stanaře kvůli mrtvému Michalikovi

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte si více v tomto článku.

21.09.2025 13:59 | Monitoring
autor: Miloš Polák

V nedělní Partii se do sebe pustili koaliční partneři Jan Skopeček (ODS) a Petr Letocha (STAN). Skopeček naznačil, že by si premiér Petr Fiala měl rozmyslet další posezení u piva s Vítem Rakušanem. Letocha to po chvíli Skopečkovi vrátil. A pak se ozval Miroslav Ševčík z SPD: „Možná tady může nastat i rumunský scénář“.

„Jste korupčníci“. Ševčík vytočil stanaře kvůli mrtvému Michalikovi
Foto: Screen CNN Prima News
Popisek: Hosté nedělní Partie Jan Skopeček, Petr Letocha, Mirosla Ševčík a Patrik Nacher

Prvními hosty nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli Jan Skopeček (ODS), Petr Letocha (STAN), Miroslav Ševčík (za SPD) a Patrik Nacher (ANO).

Skopeček hned na úvod naznačil, že by Petr Fiala s Vítem Rakušanem podruhé na pivo chodit neměl. Po té zkušenosti. „On šel pan premiér na pivo a druhý den se dozvěděl, že v příští vládě už nebude premiérem, tak já bych si taková piva rozmyslel, no,“ poznamenal Skopeček.

„Mě překvapil pan premiér, když voliče vyzval, aby volili rozumem, ne srdcem. Já se domnívám, že lze volit i srdcem a poslat Starosty do čela. Myslím i, že bychom si vzájemně měli přát úspěch,“ žádal Letocha s tím, že se buď udrží stávající vláda, nebo bude vládnout ANO s SPD a se STAČILO! v zádech.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Poplatky

Podle mě je to zrušeni podivné, když to budeme stejné platit my. S tím, že by měli byt od placeni osvobozeni senioři nad 75 už mam vetší problém. Proč jen oni? Navíc teda nechápu, jak to vláda myslí, když je chce vlastně zrušit, ale to není tak úplně dotaz na Vás (nebo mi dokážete odpovědět?), vás s...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Dozistánkař Letocha, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseVendelín Slunéčko , 21.09.2025 17:46:23
je agresívní primitiv, proto jej posílají do debat. SPD by mělo postavit do diskuze boxera Foldynu.

|  19 |  0

Další články z rubriky

Tajemství odporu na Úřadu vlády. Jedna věta vysvětlila bouři

10:45 Tajemství odporu na Úřadu vlády. Jedna věta vysvětlila bouři

TÝDEN V MÉDIÍCH Finanční zájmy kolem vládních poradních orgánů podle člena Rady Českého rozhlasu a m…