„Kdo jde na Václavák, je součástí boje Ruska proti civilizaci“. I u Šafra sledovali a komentovali

11.03.2023 16:57 | Zprávy

‚Dno české společnosti se sešlo dnes na Václaváku,“ míní šéfredaktorka deníku Forum24 o mnoha desítkách tisíc „oveček“ na sobotní protivládní demonstraci Česko proti bídě, kterou svolala strana Právo Respekt Odbornost (PRO). „Jeden každý člověk, který na podobnou demonstraci jde, je součástí boje teroristického Ruska proti naší civilizaci,“ vyjádřila svůj názor Hovorková. A sepsula jednotlivé řečníky.

„Kdo jde na Václavák, je součástí boje Ruska proti civilizaci“. I u Šafra sledovali a komentovali
Foto: Repro Facebook
Popisek: Redaktorka deníku Forum24 Johana Hovorková

Organizátor akce Česko proti bídě je dle slov Hovorkové „účastník podnikání v proruském populismu“. „V každé společnosti přirozeně existuje nějaká malá část lidí, kterou dnes označujeme jako dezoláty. Bude to tak, i kdyby se vláda postavila na hlavu a splnila všechny jejich „požadavky,“ komentuje sobotní dění na Václavském náměstí.

Vyjádřila se, že Rajchl se jen snaží maskovat, že nejde o proruskou akci. „Aby Rajchl mohl tvrdit, že tady vůbec nejde o Vladimira Putina, musel svým ovečkám explicitně zakázat, aby na Václavák přinesli svoje ruské vlajky. Tak se mohou dál vydávat za české vlastence a zneužívat vlajky naše. Bohužel hned první řečník zapomněl na to, že jde o bídu, a žádal zradu Ukrajiny,“ pronesla Hovorková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Když demonstroval Milion chvilek,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseD , 11.03.2023 17:53:19
to bylo v pořádku. To byli lidé ražení Šafra a Hovorkové, protože to bylo proti Babišovi a Zemanovi. Když je to proti této neschopné probruselské a proamerické vládě, tak se mohou pominout.

|  11 |  0

Další články z rubriky

„Stav nouze zpětně? Podělali jste to.“ Blackout v ČR. Lidé zuří

18:35 „Stav nouze zpětně? Podělali jste to.“ Blackout v ČR. Lidé zuří

Podle ČEPS, správce české přenosové soustavy, byl výpadek způsoben pádem fázového vodiče vedení V411…