„Koblihy, vyližte si prd*l!“ Babiš junior potupil voliče svého otce. A oslavil narozeniny. Podívejte se, kdo přišel

07.08.2021 19:55 | Ze sítí

Proběhla oslava Andreje Babiše mladšího. A jsou z ní i překvapivé fotky. Nechyběla totiž známá jména. Šafr, Klusák i Novotný. „V nouzi poznáš přítele, nikdo mě nezneužívá, a koblihy, vyližte si prd.l!“ vzkázal pak synátor voličům svého otce. Padla i ostrá slova o depresích. Mediální expert Mikeš je naopak jednoznačně přesvědčen, že Babiše „někdo vodí“.

„Koblihy, vyližte si prd*l!“ Babiš junior potupil voliče svého otce. A oslavil narozeniny. Podívejte se, kdo přišel
Foto: Prostor X
Popisek: Andrej Babiš ml.

Syn současného českého premiéra Babiše, Andrej Babiš mladší, pořádal oslavu narozenin. A účast byla hojná. Nechyběl třeba režisér Vít Klusák, šéfredaktor plátku Fórum 24, či dokonce řeporyjský starosta a bývalý bulvární novinář Pavel Novotný. Dalo by se asi s klidem tvrdit, že všichni jmenovaní nemají Babiše seniora příliš v oblibě. Proč tedy asi dorazili na zmíněnou párty?

Sám Babiš junior k tomu na Twitteru ironicky napsal následující: „V nouzi poznáš přítele. Ale na narozky přišli jen ti, co mě politicky zneužívají, ničí a srážejí do ještě hlubší deprese a většího neštěstí, než ve kterém jsem byl..., jak řekl pro PL nějaký tam expert přes něco Jiří Mikeš. Já blázen se ničit dal, a depka to byla jak Macocha.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: AZy

JUDr. Pavel Blažek, Ph.D. byl položen dotaz

Připouštíte si vůbec, že jste jednal nesprávně? Nejen lidsky, ale i jako politik?

Podle všeho jste dar vůbec neměl přijímat a věděl jste okolnostech, které naznačovaly existenci významného rizika, že dar může pocházet z výnosů z trestné činnosti. Přesto jste ho přijal, a mě není jasné proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„To není dezinformace.“ Okamura s týmem živě. Co páchají Ukrajinci v ČR

21:58 „To není dezinformace.“ Okamura s týmem živě. Co páchají Ukrajinci v ČR

Ve streamu Hodina pravdy předseda SPD Tomio Okamura kritizoval vládu za vysoké ceny potravin a za ro…