„M*dací letadlo“ a Bill Clinton. Exprezident USA má veliký problém

22.11.2017 8:30

Současná vlna obviňování známých osobností ze sexuálního obtěžování opět dostihla také bývalého amerického prezidenta Billa Clintona. Aktuálně čelí obvinění hned od čtyř žen.

„M*dací letadlo“ a Bill Clinton. Exprezident USA má veliký problém
Foto: blacklistednews.com
Popisek: Bill Clinton

Clintona doprovází obvinění ze sexuálního obtěžování v podstatě celou jeho politickou kariéru. Svoji nezvladatelnou náklonnost k ženám údajně nebyl schopen ovládat již v dobách, kdy působil na přelomu 70. a 80. let jako guvernér Arkansasu. Jeho sexuální apetit jej dostihl i v Bílém domě, kde měl udržovat sexuální poměr se stážistkou Monikou Lewinskou. Ta však vyšla s celou aférou na veřejnost a Clinton musel podstoupit proces impeachementu, kdy mu hrozilo odvolání z funkce.

Anketa

Jak byste coby poslanci hlasovali ve věci vydání Babiše a Faltýnka v kauze Čapí hnízdo?

hlasovalo: 14572 lidí

Vše nasvědčuje tomu, že se však demokratický prezident příliš nepoučil ani po odchodu z Bílého domu, kde nakonec vydržel celé své volební období. Aktuální obvinění ze sexuálního obtěžování se vztahují k počátku tohoto tisíciletí, kdy se Clinton angažoval ve prospěch miliardáře Rona Burkleho. Prezident podporoval podnikání vyhlášeného playboye po celém světě, kde společně létali v soukromém tryskáči přezdívaném pejorativně „Air Fuck One“. Přičemž „fuck“, jak známo, je velmi vulgární anglický termín pro kopulaci.

Poněkud vulgární parafráze k prezidentskému tryskovému letadlu Air Force One má své opodstatnění. Na palubě soukromého letadla se údajně měly pravidelně odehrávat sexuální orgie s placenými prostitutkami. A právě z této doby se datují aktuální čerstvá obvinění čtyř nejmenovaných žen. Jak tvrdí dobře informované zdroje z Demokratické strany, na Clintona budou podány čtyři samostatné žaloby. K tomuto kroku však nemusí dojít, protože aktuálně probíhají jednání o finančním vyrovnání.

Ostatně koncem 90. let tímto způsobem vyřešil Clinton hrozící soudní spor s Paulou Jonesovou, a to finančním vyrovnáním ve výši 850 000 dolarů. Jak uvádí britský deník Daily Mail, Hillary Clintonová po odhalení dalších obvinění neskrývá své rozhořčení. Měla údajně rovněž nabídnout, že najme soukromé detektivy, aby na všechny čtyři ženy našli nějaké kompromitující materiály, což však bylo ze strany Clintonových právníků odmítnuto.

Podle dalšího nejmenovaného zdroje si však i Clintonová uvědomuje, že atmosféra ve společnosti se za 20 let změnila a nelze oběti sexuálního obtěžování jejího manžela zastrašovat, jako tomu bylo v minulosti. „Nicméně Clintonová neskrývá svoji frustraci. Chtěla zůstat v čele opozice proti Donaldu Trumpovi a možná nakonec ještě zkusit sama kandidovat. Nyní se obává, že tento poslední manželův skandál její plány značně narušuje,“ cituje britský deník svůj zdroj.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vždyť ona chce zrušit ČT! Válka jede dál. Padají slova „styďte se“, ba hůře. A zastánci Kavčích hor slyšeli...

7:51 Vždyť ona chce zrušit ČT! Válka jede dál. Padají slova „styďte se“, ba hůře. A zastánci Kavčích hor slyšeli...

Jméno ekonomky Hany Lipovské jako nominantky vzbudilo z nějakého důvodu velký, a nikoliv pozitivní o…