"Máme najšikovnější děvčata, lepší než v tej Americe." Senátor Valenta si pochvaluje Slováckou tržnici

25.09.2015 19:01

Senátor Ivo Valenta se na sociální síti Facebook občanů ptá, jak jsou spokojeni s fungováním nové Slovácké tržnice, která je v provozu už dva týdny. Jste spokojeni s otevírací dobou či sortimentem, táže se. Příspěvek doplňuje o video, kde se dozvíte, že naše děvčata jsou šikovnější než „v tej Americe a Kanadě“.

"Máme najšikovnější děvčata, lepší než v tej Americe." Senátor Valenta si pochvaluje Slováckou tržnici
Foto: archiv senátora
Popisek: senátor Ivo Valenta
reklama

V objektu bývalé konírny v uherskohradišťských kasárnách se zrodila nová Slovácká tržnice, a protože ji právě senátor Valenta před krátkým časem slavnostně otevíral, chtěl by od lidí slyšet, jak jsou s chodem tržnice spokojeni. „Slováckou tržnici jsme stavěli pro vás, proto se budu těšit na vaše reakce, které určitě budou cennou inspirací pro ty, kteří se o tržnici dennodenně starají,“ píše člen horní komory Parlamentu.

Otevírání tržnice je zvěčněno i na videu, kde se od pána v kroji dozvíme třeba i to, že máme najšikovnější děvčata, a to i proti Spojeným státům či Kanadě, nebo to, že ceny jsou v tržnici pro všechny stejné a na každého se zboží dostane. Senátor Valenta dodal, že děkuje všem živnostníkům i zedníkům a dalším lidem, kteří za tímto projektem stáli.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Oslavný článek o boji EU proti koronaviru, který vás rozpláče nebo vyvolá záchvat smíchu. Žantovský objevil také s*ině na sociálním účtu a podraz hlupáka Kalouska na celý národ

8:18 Oslavný článek o boji EU proti koronaviru, který vás rozpláče nebo vyvolá záchvat smíchu. Žantovský objevil také s*ině na sociálním účtu a podraz hlupáka Kalouska na celý národ

TÝDEN V MÉDIÍCH Bývalý předseda lidovců, bývalý předseda TOP 09, bývalý ministr financí a bývalý nám…