„Merkelová? Šeredná jak prdel...“ VIDEO do kriminálu? „Taky bych střelil zmrda, co mi leze přes plot“

09.12.2019 7:31

Martin Pohl alias rapper Řezník byl obviněn už z ledasčeho, ale z politické korektnosti pravděpodobně nikoliv. Nicméně, nyní vydal píseň s klipem nazvanou Politicky Nekorektní Píča, která je věrná svému názvu. Nelegální migranti, Angela Merkelová, příznivci inkluze, feministky i Klinikáři, do těch všech se Pohl v písni trefuje. Například veršem: „Kurva, kde jsou hranice, dyť sem dojdou i bez bot, taky bych střelil zmrda, kterej by mi lezl přes plot.“

„Merkelová? Šeredná jak prdel...“ VIDEO do kriminálu? „Taky bych střelil zmrda, co mi leze přes plot“
Foto: Repro Youtube
Popisek: Rapper Řezník a homeopatické pivo

Není to poprvé, co rapper sfáral do politiky a pozurážel příznivce určitého směru, připomeňme píseň „Každej Komouš“ s refrénem: „Každej zkurvenej komouš musí viset, každej den jich pověsit nejmíň třicet.“ Řezník také v jiné písni odsoudil příznivce konspiračních teorií.

Anketa

Je dobře, že Milion chvilek na zítřek (10.12.) svolal další demonstraci proti Babišovi?

6%
94%
hlasovalo: 16695 lidí

Tentokrát mají důvod se ohrazovat vegani, příznivci uprchlíků, političtí korektoři, feministky, zastánci inkluze a bývalé osazenstvo Kliniky, protože píseň je primárně zaměřena proti nim.

„Všichni trendy zmrdi jsou nyní biovegany, aby si mohli nad ostatní povyšovat ega,“ rýmuje Řezník hned na začátku, spolu s vyjádřením preference dát si burgery a steaky a cigaretu na baru. „Mrdám domácí limonády, chci barmana, ať pivo dá mi,“ šije Řezník do menu některých pražských restaurací. „Neposílám nic na hladový děti v Africe, mám v píči všechny nadace, dám si kuře na paprice. Radši vemu pětilitr, dám ho svojí bábě, ať si užije svý stáří, nakoupí fernet a kráby,“ zazní dál.

Anketa

Chcete šéfa ODS Petra Fialu za premiéra?

3%
97%
hlasovalo: 32414 lidí
„Jedu, vole, sady, vymrdávám gender study, kluci mají dole hady, holky zas kundu a vnady,“ trefuje se Řezník do zpochybňovačů pohlavního určení. S dodatkem: „Všechno ostatní jsou vady ready tak pro psychiatra, ale ne for everybody.“

I klinikáři dostali svůj díl: „Jsem rád, že vykopali z Kliniky ty dicky, dost bylo problematiky komunistický politiky. Znárodnit to všechno, poplivat vlastnický práva, vypadni, ty smažko, Novej prostor si prodávat. Chci si zanadávat na zástupce týhle squatty, a další, co mě sere, jsou povinný kvóty.“

„Sere mě tuze, inkluze, zaměřit se na dementy, znevýhodnit premianty. Politická korektnost zkurví nový seriály, multikulti castingy jsou to pro všechny mileniály,“ jede Řezník dál.

A nejdelší souvislý „hejt“ dostali ilegální migranti. „Teď přiletí fakace na ilegální migrace. Jako nesere mě migrace, ale ilegálně přisrat se. Zařídím si vízum, než se letím někam koupat, nezkouším se s báglem do cizí země vloupat. Proč sem pouštět negramoty ze třetího světa, když se stejně nezačlení, ale vytvoří si ghetta. Náš sociální systém rozbombí jako raketa, radši ať ty dávky dostane moje prateta. Ty, co tu dělaj bordel, dát k okamžitý deportaci, sbalte si svý saky paky, poplujte jak keporkaci.“ Zmíněna jako problém je i německá kancléřka Angela Merkelová, která „není tvrdá“, je „šeredná jak prdel“ a „máma za bůra mrdá“.

„Kurva, kde jsou hranice, dyť sem dojdou i bez bot, taky bych střelil zmrda, kterej by mi lezl přes plot. Legálně klidně přijďte z Východu či Západu, je tu nedostatek zedníků a uklízeček záchodů,“ končí Řezník svou antiódu na nelegální migranty.

Jak se skupiny lidí zmíněných v písni k Řezníkovi postaví, ukáže až čas, není však od věci zmínit, že za jeden text rapper už stanul před soudem, konrétně za „Konečné řešení“. Ale byl osvobozen a reagoval skladbou Soudní proces. I v nové písni se nachází věta: „Měl bych se hlídat, abys nezavolal fízla.“

V roce 2013 byl Řezník vyloučen z předávání cen Český slavík s odůvodněním, že jeho texty neodpovídají dobrým mravům a propagují násilné jednání. V reakci na tuto událost se ze soutěže odhlásili Tomáš Klus a Michal David. Svoji cenu vrátil „skokan roku“, zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert, a skupina Koblížci. Zpěvák Xindl X se také postavil za Martina Pohla a postup pořadatele označil za totalitní praktiky. Naopak Bílý kruh bezpečí označil Pohlovu produkci za hrubou urážku obětí násilné trestné činnosti a podpořil reakci pořadatelů.

Fotogalerie: - Bitka s policií v Paříži

V rámci generální stávky ve Francii se na mnoha mí...
V rámci generální stávky ve Francii se na mnoha mí...
V rámci generální stávky ve Francii se na mnoha mí...
V rámci generální stávky ve Francii se na mnoha mí...
V rámci generální stávky ve Francii se na mnoha mí...
V rámci generální stávky ve Francii se na mnoha mí...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Profesor Flegr se s tím opět nepáral: S dětmi by se mělo zacházet jako s nebezpečným odpadem

9:21 VIDEO Profesor Flegr se s tím opět nepáral: S dětmi by se mělo zacházet jako s nebezpečným odpadem

Podle evolučního biologa a parazitologa Jaroslava Flegra bude o rozvolňování opatření a o případném …