„Mlčte a šoupejte nohama. Dovychovat!“ Kubal v ČT zpovídal Babiše. Takto dopadl

15.01.2023 11:58 | Ze sítí

Povolební rozhovor moderátora ČT Michala Kubala a Andreje Babiše, který postupuje do 2. kola prezidentských voleb, má dozvuky na sociálních sítích. Novinář Jaroslav Kmenta se pustil do Babiše, že zapíral věci spojené s jeho členstvím v KSČ v minulosti – ale někteří diváci kritizují Kubala za to, jak rozhovor vedl, a doporučují mu, aby radši jen „šoupal nohama“.

„Mlčte a šoupejte nohama. Dovychovat!“ Kubal v ČT zpovídal Babiše. Takto dopadl
Foto: Repro CNN Prima NEWS
Popisek: Andrej Babiš po 1. kole

Redaktor České televize Kubal se zajímal, zda Babiš jako člen KSČ podepsal souhlas se vstupem sovětských vojsk do Československa v roce 1968 a s normalizací. Prezidentskému kandidátovi připomněl, že tyto otázky otevřel sám na své tiskové konferenci, kde se vyjadřoval ke kontroverzní minulosti svého volebního soupeře Petra Pavla a přirovnal ho k ruskému prezidentovi Putinovi.

„Já jen říkám, že pan Pavel byl komunistický rozvědčík, který byl připravován i ke spolupráci s KGB. A jediný takový prezident v Evropě je prezident Putin,“ zmínil Andrej Babiš. „Takže to je všechno. A já jsem byl řadový člen. Nebyl jsem předsedou KSČ, a myslím, že ty materiály, ve kterých jsem mluvil o panu Pavlovi, jsou všude. O mně není vůbec nic,“ dodal ve vysílání pořadu Události, komentáře speciál.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Po svém to vyřešil nějaký pán s diskuse!, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseZasypal 1 , 15.01.2023 16:15:17
Jeho dva synové, oba studující mu sdělili, že volili gen. Pavla. „No dobře; ode dneška vám zastavují veškerý penězovod a na školu si běžte vydělávat na brigádu..!“ - Tak s tím jedině ode mne souhlas!

|  5 |  0

Další články z rubriky

Střelba na Trumpa. Dějí se věci: Zablokovaná zpráva. Ochranka nebyla z tajné služby

20:40 Střelba na Trumpa. Dějí se věci: Zablokovaná zpráva. Ochranka nebyla z tajné služby

Kolem sobotního atentátu na exprezidenta USA Donalda Trumpa panuje čím dál více otazníků. Podle jedn…