„Nebyl nadsamec, aby stihl tolik milenek.“ Dagmar Havlová o manželovi

22.03.2023 12:51 | Ze sítí

Dnes slaví bývalá první dáma Dagmar Havlová své sedmdesáté narozeniny. CNN Prima News toto výročí neopominula, večer přinese dokument o jejím životě a v ranním vysílání přinesla rozhovor s jeho autorkou Martou Jandovou. „Dáša tam zmínila, to si myslím, že bylo velmi exkluzivní, že se mnoho žen spojovalo s Václavem Havlem, že tak jako nějak říkaly, že s ním něco měly, a ona se tomu velmi směje a říká, že by musel být asi nadsamec, kdyby to všechno stihl. A že tedy popravdě jí řekl, že většina z toho není pravda. A že si říkali pravdu," podotkla Jandová.

„Nebyl nadsamec, aby stihl tolik milenek.“ Dagmar Havlová o manželovi
Foto: Repro Instagram
Popisek: Dagmar Havlová na Hrádečku se psem a levandulí

Dagmar Havlová se narodila doma, v domě u své babičky. „Maminka byla velmi krásná, muži ji obletovali, tatínka zase obletovaly ženy," poznamenala v ukázce k dokumentu Havlová. „To byla láska na první pohled, oboustranná. Vašek mě musel hodně dobývat..." vzpomněla také na lásku s prezidentem Václavem Havlem. Dokument odvysílá CNN Prima News dnes večer.

Anketa

Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

98%
2%
hlasovalo: 38058 lidí

O dokumentu v ranním vysílání hovořila jeho autorka Martina Jandová. „Dagmar se v dokumentu vyznává z lásky k Václavovi, to byla neskutečná osudová láska, vzájemná. Vypráví, čím ji zaujal. A také vlastně tam mluvíme o tom odchodu, odcházení, nejenom ve spojitosti s tím filmem, který Václav Havel režíroval. Vůbec v reálu o tom odcházení, o té nemoci, kdy Dáša se o něj velmi starala a pak tedy následuje i ten odchod pana Havla, kde jsou záběry z toho nezapomenutelného pochodu Prahou z kostelu sv. Anny přes Karlův most na Pražský hrad, kde ty davy lidí prostě doprovázely pana Havla na poslední cestě. Takže všechno jsme tam probraly," zmínila Jandová.

„I Dáša tam zmínila, to si myslím, že bylo velmi exkluzivní, že se mnoho žen spojovalo s Václavem Havlem, že tak jako nějak říkaly, že s ním něco měly, a ona se tomu velmi směje a říká, že by musel být asi nadsamec, kdyby to všechno stihl. A že tedy popravdě jí řekl, že většina z toho není pravda. A že si říkali pravdu," podotkla. 

„Nikdy by mě nenapadlo, že tihle dva se dají dohromady, a vidíte, jak jim to klapalo," okomentovala v dokumentu vztah Dagmar a Václava herečka Jiřina Bohdalová.

„Dáša je takový člověk, který neumí moc odpočívat. Stále pokračuje v tom odkazu Václava Havla, věnuje se nadaci Vize 97 a věnuje mu veškerý svůj volný čas. A ona by si přála víc cestovat, víc malovat - ona krásně maluje, mít víc času na sebe. Ale nějak to ještě neumí, ještě se to nenaučila, a říkali jsme si, že třeba tak za deset let si to splní," dodala Jandová.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

školní docházka

K čemu by pomohlo, kdyby byla povinná školní docházka do 18? Tak by šli dotyční na sociálku o 3 roky později a mezitím by jen zabírali místa těm, co chtějí studovat. Teď se víc než kd jindy totiž ukazuje, že kapacity škol jsou nedostačující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený příspěvek

Ano, oni se domluvili, že si budou říkat pravdu, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseZevon , 22.03.2023 14:18:21
a tak ji řekl, že většina z toho není pravda :-)))) to snad ani nejde vymyslet :-)))) už si to představuju "Víš, Dášo, když jsme si tak domluvili, že si budeme říkat pravdu, no tak já jsem tedy poskákal všechny co mi daly, no byla to ta a ta a ta..." :-)))) Je víc pitomá Jandová, nebo Veškrnová, nebo dělají pitomce z posluchačů? Vyberte si :-))) V každém případě ty baby to dobře ví, ale tváří se, že to neexistuje. Žádná baba na to není pyšná u svého chlapa a žádný chlap se taky netetelí blahem.

| 5 | 0

Další články z rubriky

Německo: Zmlátili pravičáky. ,,Úctyhodný motiv,” řekl soud. Bystroň přidal silné info

19:32 Německo: Zmlátili pravičáky. ,,Úctyhodný motiv,” řekl soud. Bystroň přidal silné info

ZE SVĚTA Německá levicová extremistka Lina E. byla odsouzena k pěti letům a třem měsícům. Obviněná b…