„Občan“ Kalousek tvrdl na dálnici, tak napsal Babišovi. Těžko se to popisuje

20.12.2018 19:06

Na sociálních sítích bývalého ministra financí Miroslava Kalouska lze najít množství příspěvků adresovaných jeho nástupci a současnému premiérovi Andreji Babišovi. Tentokrát se Kalousek pokusil Babišovi „vstoupit do snů“, podle všeho pod vlivem smutného cestovatelského zážitku.

„Občan“ Kalousek tvrdl na dálnici, tak napsal Babišovi. Těžko se to popisuje
Foto: Vít Hassan
Popisek: Expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek na Národní třídě
reklama

V minulosti Kalousek přes internet tleskal třeba Sokolům, kteří na Babiše pískali na svém sjezdu. Jindy se obrátil na ministryni průmyslu Martu Novákovou: „Důrazně žádám ministryni Novákovou, ať neuráží podnikatele. Drtivá většina z nich je na rozdíl od Andreje Babiše poctivá.“ Také sdílel na Facebooku kreslený vtip s pointou: „Tráva je v poho, blbne se z koblih.“

Tentokrát se na Kalouskově Facebooku objevil příspěvek, který byl zjevně psán za mimořádných okolností. Předseda klubu TOP 09 totiž prozradil, že „spí na D1“. To nejspíš znamená, že poslanec Kalousek je na cestě, a tak jako tisíce dalších řidičů uvízl v jedné z kolon, které jsou v posledních dnech kombinací počasí a stavebních prací na nejstarší české dálnici spíše standardem.

Čekajícího Kalouska zajímalo, o čem Andrej Babiš sní. Narážel tím na název Babišovy knihy „O čem sním, když náhodou spím“, kterou premiér napsal před volbami.

Premiér Babiš je znám jako nespavec, v rozhovorech o sobě tvrdí, že mu stačí tři hodiny spánku denně, a jako premiér proslul svoláváním vlády na časné ranní hodiny.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čvachty, čvachty. Geislerová čelí smršti z minulosti. A nařčení: Penězovod

10:05 Čvachty, čvachty. Geislerová čelí smršti z minulosti. A nařčení: Penězovod

Před pár dny herečka Aňa Geislerová vyzvala radní ČT Hanu Lipovskou, aby se někdy jela podívat na fi…