„Rozbijou mi hubu.“ Plná Praha mládeže, víc a víc. Dusno se stupňuje

01.04.2021 7:36 | Zprávy

Ministři domlouvají a vyhrožují, ale pražská náplavka je zřejmě silnější. Včera bylo opět plno, i přes přítomnost policie. Moderátor ČRo Jiří Štefl vzkázal těm, kdo se na něj sesypali za jeho příspěvky: „Věřte, že mě váš on-line komentář ze židle nezvednul.“ A začal varovat ostatní, kdo se hrozí nad počínáním Pražanů, například Filipa Černého z ČT, který mínil, že mladí lidé svých chováním vyhladí starší ročníky. A názory na zábavu na náplavce se liší i v ODS.

„Rozbijou mi hubu.“ Plná Praha mládeže, víc a víc. Dusno se stupňuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražská náplavka praskala ve švech. Policisté vyzývali tlampačem i osobně k dodržování protikoronavirových opatření, zejména k nošení respirátorů a zákazu pití alkoholu na veřejnosti

Ani policie, ani covid, ani stesky odpovědných nezabránily Pražanům v tom, aby znovu navštívili náplavku. Dle článku i videa serveru Novinky.cz lidé posedávali ve skupinkách, bavili se, popíjeli nebo jen opalovali. A policisté se je snažili přimět, aby měli i ve slunečném počasí a na poslední březnový den i ve vedru nasazenou ochranu úst a nosu. Porušování opatření řešili prý policisté domluvou.

I teď některým bavící se občané vadí. Moderátor ČRo Štefl vzkázal těm, kteří se do něj za jeho předchozí příspěvky o náplavce trefovali, že „se dokáže naštvat, ale je taky dost splachovací“.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: kas

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

pojištění

Nemyslíte, že by podnikatelům více než odložení plateb sociálního pojištění pomohlo, kdybyste zálohy tak rapidně nezvedli? Jak na takové navýšení ODS vůbec mohla přistoupit? Protože co si budeme povídat dříve nebo později ty zálohy budu stejně muset zaplatit, takže ta vaše pomoc je dost vratkavá, ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nový Green Deal? Zdraží úplně všechno, psal Blesk. A Fiala prý dostal strach

16:19 Nový Green Deal? Zdraží úplně všechno, psal Blesk. A Fiala prý dostal strach

To, co Andrej Babiš (ANO) započal, Petr Fiala (ODS) dorazí. Zelený teror se blíží. Udeří na peněženk…