Americký prezident Joe Biden ani ne před 24 hodinami oznámil, že si to rozmyslel a již se nebude pokoušet obhájit prezidentský mandát. A Alexander Soros, podnikatel a syn slavného filantropa George Sorose, už jednoznačně podpořil dosavadní Bidenovu viceprezidentku Kamalu Harrisovou.
46. prezident USA Joe Biden oznámil, že nebude obhajovat svůj mandát. A Alexander Soros, americký podnikatel, se s Bidenem jako prezidentem rozloučil, byť skončí až za pár měsíců.
„Píšu to s těžkým srdcem. Joe Biden je patriot, muž, který vždy pracoval na sjednocení Ameriky a hájil důstojnost a blaho všech Američanů. Za čtyři roky udělal víc, než by si většina mohla za osm let snít. Bude si ho pamatovat jako amerického hrdinu, protože je. Děkujeme za Vaši službu,“ napsal Bidenovi na sociální síti X.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Miloš Polák
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
| 6 | 0
Další články z rubriky

22:25 „Doufám, že to budete taky sdílet.“ Otevřená rvačka o Fialu je tu
Předvolební debata mezi zastánci a kritiky vlády se přiostřuje – každý tábor čte volební průzkumy po…
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková
- 11:15 Hrušínský: Kdo nechce Uršulu, hlasoval pro rozvrat EU
- 8:00 Každou šestou výplatu dáte NATO. Brutální čísla ze Slovinska
- 20:00 Milion chvilek v akci. Korespondenční volba. Tohle chystají na podzim