„Tohle Hřib a jemu podobní šílenci psychicky nepoberou.“ Kellner daruje Čechům zdravotnický materiál za sto milionů. A reakce se hrnou

15.03.2020 18:04 | Zprávy

Společnost PPF Petra Kellnera dodá do České republiky 120 tun zdravotnického materiálu na boj s koronavirem. Přivítali to Češi? Nahlédněte.

„Tohle Hřib a jemu podobní šílenci psychicky nepoberou.“ Kellner daruje Čechům zdravotnický materiál za sto milionů. A reakce se hrnou
Foto: red
Popisek: Majitel skupiny PPF Petr Kellner

„Skupina PPF daruje České republice 120 tun zdravotnického materiálu. Dnes to potvrdil majoritní akcionář PPF Petr Kellner premiérovi Andreji Babišovi. V Číně jsme nakoupili ochranné pomůcky v hodnotě 100 milionů korun,“ napsala investiční skupina.

Jde o chirurgické masky, respirátory i testovací sady.

PPF pomůže Česku

V diskusi pod příspěvkem zaznělo, že to pražský pirátský primátor Zdeněk Hřib a jemu podobní „šašci nepoberou“. Řada lidí se shodla na tom, že si za takový počin Petr Kellner zaslouží pochvalu, ocenění a obdiv. Nejeden Čech a Češka společnosti poděkovali.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: mp

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Obroda strany

Můžete sdělit, kolik členů za poslední rok stranu opustilo a kolik nových jich přišlo? A budete ve volbách sázet na nové tváře? Co jsem zatím postřehla, tak kandidují zas ti samí. PS: Co vlastně říkáte na to, že Lipavský přešel zrovna k ODS, kterou vaše strana tak kritizuje? A myslíte, že lze zabrán...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bude demonstrace. Rajchl se 8. května chystá do Prahy. I kvůli Nerudové

21:00 Bude demonstrace. Rajchl se 8. května chystá do Prahy. I kvůli Nerudové

Předseda strany PRO Jindřich Reichl v rozhovoru pro XTV oznámil svolání další demonstrace. Protest m…