„Tohle se nám ještě nestalo.“ Minář roztleskal demonstraci pro Pavla

01.02.2026 15:38 | Monitoring
autor: Miloš Polák

„Máme toho dost! Máme toho dost!“ Plné Staroměstské náměstí v Praze hřmělo protestem proti Petru Macinkovi, ministrovi zahraničí a šéfovi Motoristů. Prezidenta Petra Pavla přišlo podpořit plné Staroměstské náměstí. Lidé mířili i na Václavské náměstí. Má jít o vzkaz „narcistickému režimu“.

„Tohle se nám ještě nestalo.“ Minář roztleskal demonstraci pro Pavla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace spolku Milion chvilek pro demokracii nazvaná Česko není na prodej zaměřená proti vzniku vlády

Honza stojí za prezidentem. Jarda stojí za prezidentem. Stop Babišově vládě trestně stíhaných. To jsou jen některé z transparentů, které se objevily na zaplněném Staroměstském náměstí v Praze, kam přišly prezidenta Petra Pavla podpořit tisíce lidí. Ti hned v úvodu demonstrace vyslechli prezidentův projev, v němž v týdnu veřejnosti oznamoval, že se nenechá vydírat.

„Už jsme tady, už jsme tady, už jsme tady,“ rozkřičelo se zaplněné Staroměstské náměstí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Samozřejmě ať si protestují, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseBobyNo1 , 01.02.2026 16:00:00
ale zajímalo by mě, kde ty ovce byly, když Destroix zametala bitcoiny pod koberec a když mafie prorůstla kompletně do státní správy takovým způsobem, že soudci dokonce odmítli soudit některé kauzy. Když Bartoš totálně zpackal digitalizaci stavebního řízení. Když Fialová vladní mafie udržovala 20% inflaci. Když... Ále, kašlu na to.

|  26 |  0

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…