„Vládnoucí třída gayů, pro kterou budete pracovat.“ Zlé proroctví: Nový vývoj

03.08.2021 12:04 | Komentář

Před dvěma lety vyvolalo značný rozruch kázání kněze Petra Piťhy, varující před stoupajícím vlivem „mocné nátlakové skupiny genderistů a homosexualistů“. Za svá slova byl mnohými vysmíván a jeho varování považována za přehnaná. Možná v souvislosti s probíhajícím týdnem hrdosti menšin Prague Pride se video jeho kázání v posledních dnech opět začalo šířit internetem.

„Vládnoucí třída gayů, pro kterou budete pracovat.“ Zlé proroctví: Nový vývoj
Foto: archiv
Popisek: Prof. Petr Piťha

Praha se s podporou vlády i magistrátu opět po roce oblékla do duhové a rozeběhl se týden sexuální hrdosti Prague Pride.

Vedení města deklarovalo podporu, která prý ukazuje, že Praha je moderní metropole a nikdo v ní není perzekvován za to, kým je. Hlavní centrum akce bude na Střeleckém ostrově. Dospělí musí za vstup platit, děti do 12 let mohou přijít zdarma.

Vrcholem týdne je pro mládež ale „duhové odpoledne“. V Kasárnách Karlín, pro tento půlden přejmenovaných na Pride House, budou děti moct ukojit svou kreativitu na pískovišti anebo si užít bohatý program s duhovou tematikou.

 

 

Od půl třetí má probíhat Čtení příběhů s drag queens, které budou dětem předčítat z knih vydavatelství Meander. To se prezentuje jako vydavatelství „nezaměnitelných uměleckých knih pro děti“, a to „od Havla přes Magora, Brabence, Fischerovou, Wernische až po Petra Nikla, Markétu Pilátovou nebo Petra Stančíka“. Z uměleckých knih budou „drag queens“, což jsou muži převlečení za ženy (tedy transvestité) předčítat až do půl čtvrté.

Pak bude pro děti připravena „duhová dílna“, kde se seznámí s „technikou vymejváku“. Ta prý spočívá v hledání nekontrolované inspirace. Seznamování spočívat v nanášení barevných vrstev na čtvrtku papíru a následném hledání významů ve vzniklých skvrnách. Vše má probíhat v duchu Artefiletiky, neboli reflexivního, tvořivého a zážitkového pojetí výchovy.

Po vlastní tvorbě se děti mohou osvěžit sledováním divadla. Romský divadelní soubor Ara Art předvede romskou interaktivní hudební pohádku Čirikloro, do které se budou moci děti samy zapojit.

Poslední hodina v Pride Housu pak bude věnována cirkusovému workshopu. Děti (i rodiče) si budou moci vyzkoušet žonglování s šátky a míči, roztáčení talířů nebo obručí.

Kněz Piťha: Rodiny budou rozehnány

Téma výchovy dětí k sexuální otevřenosti je v poslední době velmi ožehavé. V Maďarsku má referendum hlasovat o novele, která má chránit mládež před ovlivňováním ve věci sexuálních preferencí. Zákon má rovněž regulovat činnost neziskových organizací ve školách.

Proti maďarskému zákonu již několik měsíců bouří značná část EU, podle které je maďarským dětem upíráno právo na sexuální osvětu.

V Česku se k tématu doposud nejkategoričtěji vyjádřil před dvěma lety kněz a profesor Petr Piťha při svém kázání k svátku svatého Václava. „Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány,“ varoval. Můžeme se podle něj dočkat odebírání dětí, pokud rodiče nebudou ochotni tuto duhovou propagandu akceptovat a třeba si budou stěžovat na to, co děti poslouchají ve škole.

To vše se podle Piťhy skrývá především v tzv. Istanbulské smlouvě, o jejíž schválení zástupci menšin již několik let usilují.

„Určení pohlaví vašich novorozenců podle pohledu do jejich klína bude zrušeno. O svém pohlaví rozhodne dítě samo, a proto budete povinni je vychovávat bezpohlavně a potažmo mu nebudete moci dát ani jméno,“ varoval tehdy Piťha a předjímal tím další vývoj, kdy stoupá tlak na úplné zrušení kategorie pohlaví v úředních dokladech.

Společenský diskurs podle Piťhových dva roky starých slov bude tvrdě nařizovat, co se smí a co se nesmí říkat. A to i v oblasti sexuality. „Homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, vy budete patřit k podřadné výpomocné třídě a pracovat podle pokynů mocných elit, které budou určovat, co se smí a co se nesmí říkat,“ varoval.

Dramatická slova jsou podle Piťhy na místě, protože jsou „snahou o udržení výlučnosti rodiny, ochrany práv dítěte, obranou člověka před jeho degradací a společnosti před jejím rozvratem“.

Zároveň jde o zachování svobody projevu a svobody vyznání.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Opilci. Hřebejk vyjel na neočkované a zklidnili ho

18:52 Opilci. Hřebejk vyjel na neočkované a zklidnili ho

Populární filmař Jan Hřebejk ťal do odmítačů očkování. Přišel vskutku s originálními příměry. Prý je…