„Zase konečně zavládne mír.“ Babišovo vánoční přání

24.12.2025 10:35 | Monitoring
autor: Naďa Borská

Naděje, mír, radost a láska – premiér Andrej Babiš (ANO) popřál lidem krásné Vánoce a připomněl jejich význam. Vyjádřil naději, že se bude zase dařit lépe, a přání, že konečně zavládne mír. Zmínil také radost a lásku, dětem popřál dárek, po kterém toužily, a dospělým odpočinek a čas strávený s lidmi, které mají rádi.

„Zase konečně zavládne mír.“ Babišovo vánoční přání
Foto: Repro Andrej Babiš, FB
Popisek: Andrej Babiš

Vánoční poselství zveřejnil premiér Andrej Babiš (ANO) na sociálních sítích. Nadepsal je stručným přáním: „Krásné Vánoce vám všem.“ A připojil krátké video.

„Dámy a pánové, vážení spoluobčané, chtěl jsem vás všechny moc pozdravit před vánočními svátky. Když jsem letos zapaloval čtyři adventní svíčky, znovu jsem si zopakoval jejich význam. První – naděje, druhá – mír, třetí – radost a čtvrtá – láska. Nic nesymbolizuje Vánoce, a zvlášť ty letošní, jako právě tato slova. Naděje, že se zase bude dařit lépe. Přání, že zase konečně zavládne mír. Radost, kterou máme, když jsme s našimi dětmi a vnoučaty. A samozřejmě láska, bez které život nemá smysl. Dovolte mi popřát vám krásné Vánoce plné radosti, klidu a lásky. Dětem přeju, aby pod stromečkem našly od Ježíška dárek, po kterém toužily, a vám, abyste si přes svátky dobře odpočinuli a strávili je s lidmi, které máte rádi. Tak šťastné a veselé Vánoce,“ popřál Babiš.

Vánoční poselství pronesl s nazdobeným vánočním stromečkem v pozadí a hrnkem čaje v dlaních.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Děkujeme za přání pane premiére, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusezrzka , 24.12.2025 12:51:46
i my vám přejeme hodně štěstí, zdraví a lásky a veselé Vánoce.

|  7 |  1

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…