„Zničili mi život. To prase mě znásilnilo a pak drželo pro ostatní.“ Školačka otevřeně promluvila o krutostech migrantů

22.05.2017 7:11 | Zprávy
autor: pro

Od začátku migrační krize se terčem sexuálního obtěžování či přímo znásilnění staly v západní Evropě stovky žen a dívek. Jen minimum z nich však je schopno o svých děsivých zkušenostech hovořit na veřejnosti. Patnáctiletá dívka z rakouského Tullnu je v tomto ohledu výjimkou.

„Zničili mi život. To prase mě znásilnilo a pak drželo pro ostatní.“ Školačka otevřeně promluvila o krutostech migrantů
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Migranté se navzájem učí francouzsky

Znásilnění patnáctileté dívky z městečka Tulln pobouřilo celou rakouskou společnost. Dívka byla přepadena třemi migranty, kteří ji jeden po druhém znásilnili. Ačkoli k incidentu došlo již ke konci minulého měsíce, média o všem informovala až se čtrnáctidenním zpožděním. Úřady vysvětlovaly, že znásilnění držely „pod pokličkou“, aby pachatelé neutekli před spravedlností za hranice. Zároveň probíhaly testy DNA u 59 mužských obyvatel uprchlického tábora v Tullnu.

Dva z nich se již podařilo vyšetřovatelům dopadnout, ale třetí je stále na útěku. Ale ani jeho dopadení a následný přísný trest již nemůže patnáctileté dívce vrátit její nevinnost zpět. „V jejích šedých očích se zračí utrpení, podezřívavost a strach,“ píše rakouský deník Kronen Zeitung, kterému zneuctěná dívka poskytla rozhovor. Onoho pětadvacátého dubna se její život obrátil vzhůru nohama. „Čtu o tom znásilnění v novinách každý den, ale nikdo si nedovede představit, jak mi je.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chátra, zvolili nám do čela Husáky. Rok 2026 musí být náš. Šarapatka si pomohl šampaňským

11:55 Chátra, zvolili nám do čela Husáky. Rok 2026 musí být náš. Šarapatka si pomohl šampaňským

Publicista a komentátor Zdeněk Šarapatka vykreslil rok 2026, který nás čeká s vládou Andreje Babiše …