168 hodin? To je ten největší bulvár v zemi. Někdy si připadám, jako bychom se vrátili do komunismu, promluvil manžel Heleny Vondráčkové

29.03.2018 17:23

Hostem Luboše Xavera Veselého v pořadu na serveru XTV.cz byl manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové Martin Michal. Ten se mimo jiné velmi kriticky vyjádřil k České televizi. „Pořad 168 hodin je nejhorší bulvár v České republice,“ míní Michal.

168 hodin? To je ten největší bulvár v zemi. Někdy si připadám, jako bychom se vrátili do komunismu, promluvil manžel Heleny Vondráčkové
Foto: archiv
Popisek: Martin Michal a Helena Vondráčková

Úvodem pořadu se pustil Michal do Františky Čížkové, jež hodnotí módu lidí ze showbyznysu. „Neupírám Františce, že hodnotí oblečení. Ale ona hodnotí i něco, co jí naprosto nepřísluší. Hodnotí to neférovým, neslušným způsobem. Odsuzovala Helenu, že by už dávno měla odejít,“ sdělil Michal s tím, že Čížková vyzývala k odchodu i Karla Gotta. „To dělá jenom hlupák,“ řekl Michal. Podezřívá Františku, že kritiku píše pod vlivem alkoholu. 

  • Video najdete ZDE.

Michal však odmítl, že by byl nyní s nějakými novináři ve válce. „Vztahy s Rytmem života jsme narovnali a oni napíšou pravdu o článcích, které nás poškozovaly,“ poznamenal Michal k válce s časopsem, s nímž 12 let tvrdě bojoval. 

Michal se rovněž rozhovořil o prezidentu Miloši Zemanovi, od nějž dostala Vondráčková státní vyznamenání. „Ocenila to, že někdo dokázal vyhodnotit její přínos. To, že to je z rukou prezidenta, to je obrovský náboj pro psychiku," míní Michal, jenž má k názorům Zemana blízko. „Podporuji ho,“ sdělil. 

„Od začátku jsem věděl, že chci, aby znovu vyhrál prezident Miloš Zeman. Nebyla jiná varianta. Všichni další kandidáti neměli zkušenosti. Za Miloše Zemana nebyla adekvátní náhrada. A já se obávám, co bude za pět let, zda tu bude někdo s takovým charismatem, jako má Miloš Zeman,“ řekl Michal. 

Následně se Michal vyjádřil k veřejnoprávní České televizi. „Veřejnoprávní média ohrožují sama sebe. Chybí tam zábava a strašně mi vadí zpravodajství,“ poznamenal Michal a dodal, že pořad 168 hodin je podle něj nejhorší bulvár v České republice. „Je neobjektivní a jednostranný, deformuje myšlení lidí. To je obrovská chyba České televize. Když vezmu Český rozhlas Radiožurnál, mám pocit, že jsem se vrátil do dob komunismu. Radiožurnál nesmí hrát Gotta, Vondráčkovou a Davida. Tam tyto zpěváky neuslyšíte,“ řekl Michal. 

„Měli bychom také z České televize vyhodit Václava Moravce a nahradit jej někým seriózním,“ poznamenal Michal, ale zároveň přiznal, že už se na pořad nedívá, neboť jej nepovažuje za vyvážený. „Časem dojde k sebereflexi České televize,“ míní Michal.  

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nový ministr školství Balaš: Děkan plzeňských práv, co podivně přijal „osobnost“ Jana Rumla

20:02 Nový ministr školství Balaš: Děkan plzeňských práv, co podivně přijal „osobnost“ Jana Rumla

Hnutí STAN vybralo za nového ministra školství právníka Vladimíra Balaše. Někdejší ředitel Ústavu st…