A už je v tom politika. Výhra Krejčíkové: Dominik Hašek se neudržel

13.06.2021 19:54

Brankář Dominik Hašek se na svém twitterovém profilu obul do premiéra Andreje Babiše (ANO). A to poté, co předseda vlády gratuloval úspěšné české tenistce Barboře Krejčíkové, jež si odváží z Francie dva tituly.

A už je v tom politika. Výhra Krejčíkové: Dominik Hašek se neudržel
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Dominik Hašek - Show Jana Krause 1. 6. 2016

„Ohromná gratulace, Báro. To finále jsem si dnes užil, měl nervy, prožíval ho, podobně jako asi celý náš národ a skláním se před vaším umem, ale i psychickou a fyzickou odolností na celém turnaji. Jste velká šampionka,“ poznamenal premiér Andrej Babiš poté, co Krejčíková zvítězila ve finále singlu. Dnes si však připsala i druhé vítězství ve French Open, společně s Kateřinou Siniakovou v deblu.

A právě na to hokejová legenda Dominik Hašek reaguje. „Samozřejmě nemohu mluvit za ostatní sportovce. Ale mohu se domnívat, že pro mnohé to není příjemný pocit, když mu gratuluje k úspěchu StBák a navíc zatím z pozice premiéra,“ uvedl Hašek.

Samozřejmě nemohu mluvit za ostatní sportovce. Ale mohu se domnívat, že pro mnohé to není příjemný pocit, když mu gratuluje k úspěchu StBák a navíc zatím z pozice premiéra. https://t.co/rBKU4PZwoS

— Dominik Hasek (@hasek_dominik) June 12, 2021

Anketa

Je korektní, jak Andrej Babiš nadává Pirátům kvůli migraci?

97%
2%
hlasovalo: 25085 lidí

„Ono to je ‚složitější‘. Tím myslím, že dost možná kluci či holky mezi 20-30 skoro neřeší tyto věci. Někdo jim pogratuluje. ‚A to je kdo? Jo náš premiér? Aha... Tak děkuju. Ať se daří i Vám.‘ Takto jsem to nějak viděl já řekněme cca do 40 možná 45...“ poznamenal dále Hašek v diskusi.

„Já bych to neřešil, gratulovat Vám může kdokoli, to nelze ovlivnit,“ napsal pak v diskusi další uživatel. A Hašek odvětil: „Ano, nemůžete to ovlivnit. A v zásadě jste rádi (si myslím) za každou gratulaci od srdce. Ale, když víte, že to je člověk s takovouto minulostí a gratuluje Vám (jako premiér) veřejně...“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nemaj mozek. Ty pohlaví.“ Bohdalová zničila Prague Pride. Je to velké

8:01 „Nemaj mozek. Ty pohlaví.“ Bohdalová zničila Prague Pride. Je to velké

Festival Prague Pride, ke kterému se přihlásil například pražský primátor Hřib, dále pokračuje a bud…