Adam Komers napsal, že moc dobře ví, jací blbci jsou Češi

28. 1. 2018 21:50

Někdejší redaktor ČT a nynější provozovatel vinárny Naturel v pražské Myslíkově ulici Adam Komers prý předem velmi dobře tušil, „jak to dopadne“. „Rudé trencle jsem vyvěsil už krátce po druhé hodině odpoledne, tušil jsem, jak to dopadne. Nebyl jsem překvapený, natož zdrcený,“ uvedl ve svém komentáři na serveru Forum24.cz.

Adam Komers napsal, že moc dobře ví, jací blbci jsou Češi
Foto: Screen: TV Barrandov
Popisek: Miloš Zeman v prezidentském Duelu na TV Barrandov.
reklama

Překvapený by byl prý jedině v případě, kdyby prý prezidentské volby vyhrál Jiří Drahoš, a to mile. „Jako redaktor regionálního zpravodajství znám mentalitu českého obyvatelstva, je lehce manipulovatelné. Snadno naskočí na bludy falešných proroků,“ řekl a dodal, že moudrost a selský rozum zmateného a mnohdy zklamaného lidu bez špetky zdravého sebevědomí je dávno velkou iluzí.

Anketa

Jste ochotni podat ruku příznivci kandidáta, kterého jste ve 2. kole nevolili a říct: Jsme všichni Češi, pojďme se na to vykašlat. ?

84%
16%
hlasovalo: 9673 lidí

Teď se Komers obává především toho, že Miloš Zeman a jeho hradní příznivci budou jak utržení ze řetězu. „Oni vědí, že v příštích pěti letech je zastaví snad jenom tetka Smrtka, tak nečekejme uvolnění společenského a politického napětí, spíš naopak,“ zdůraznil. A co přesně se stane? Nepochybně dojde k drtivým útokům na média veřejné služby, na justici, státní zastupitelství i policii a v neposlední řadě na kulturní instituce.

Mocenský pakt Zeman – Babiš s podporou Chovance, Okamury a podobných kreatur se bude mstít a začne prosazovat své zájmy. „Konkrétně zájmy kremelských a pekingských loutkovodičů,“ upřesnil Komers, podle kterého tím utrpí především naše dosavadní euroatlantické zakotvení.

Původní zdroj ZDE.

Vyhlídky sice růžové nejsou, ale nesmíme se nechat zlomit, nabádá Komers. „Je třeba se podporovat ve svých sociálních bublinách, scházet se a politicky se angažovat,“ řekl a dodal, že nás čeká běh na mnohem delší trať, než se ještě včera před sečtením výsledků prezidentských voleb zdálo. „Jednou se to povede. I když jedna patnáctiletá slečna včera prohlásila: ‚Změna bude až na naší generaci.‘ A za to by se ta naše generace měla aspoň trochu nebo spíš hodně stydět,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A tohle už nebude! To škrtněte. Významný muž o Česku po krizi: Aktivisté zapláčou

20:54 A tohle už nebude! To škrtněte. Významný muž o Česku po krizi: Aktivisté zapláčou

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov vidí v koronavirové pandemii pro Česko př…