Advokát Karel Hrádela se neudržel: Jsem ruský, německý i americký agent

21. 2. 2016 21:48

Advokát Karel Hrádela se ohradil proti výroku redaktora České televize Marka Wollnera, jenž naznačil, že českou veřejnoprávní televizi kritizují především aktivní podporovatelé ruské propagandy. Advokáta toto tvrzení rozčílilo, tak ho dovedl až do poněkud zvláštních závěrů.

Advokát Karel Hrádela se neudržel: Jsem ruský, německý i americký agent
Foto: Facebook Karola Hrádely
Popisek: Karol Hrádela
reklama

„Jsem roztleskávač ruské propagandy, protože kritizuji ČT, byť ne vše je nekvalitní, jsem agent velvyslance Schapira, když tvrdím, že se snaží dělat to, co považuje za vhodné pro zemi, kterou zastupuje, přestože některé jeho kroky mohou být sporné, jsem posluhovač zájmům Spolkové republiky Německo, když prohlašuji, že v jistém smyslu má Angela Merkelová v souvislosti s uprchlickou krizí pravdu, přestože si myslím, že jako celek ji i díky ní EU řeší špatně a měla by k ní přistoupit jinak,“ napsal Hrádela.

Stejně tak se označil za izraelského agenta, neboť považuje za správné, že se snaží chránit své občany. Snad je prý i zločinec, když jako advokát hájí své klienty, ačkoli s nimi ne vždy musí souhlasit.

Celý text najdete zde.

Necítí se být ničím agentem, ale rozhodně nehodlá o naší veřejnoprávní televizi tvrdit, že pracuje dobře, když o tom není ani trochu přesvědčen. Televize si zve stále stejné stranické experty či politiky, kteří kritizují stále to samé. ODS tepe Andreje Babiše (ANO) a komunisty, Babiš šije do Kalouska, Kalousek ryje do Babiše a komunisté to tak různě střídají. Podle ohlášených hostů vlastně můžeme dopředu říci, jak bude debata probíhat.

Mělo by se to změnit a advokát bude jen rád, když se tak stane. Navrhuje proto veřejnoprávní televizi jedno téma. „Osobně bych jí nadhodil téma: ‚Jak jsou chráněna práva běžných občanů v soudním řízení‘. Většina lidí ani netuší, co se všechno u nás děje. Snad jako plátci máme na korektní informace právo,“ konstatoval advokát.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Daniela Kroupu v ČT nikdo nezastavil, a tak řekl, co řekl. Paroubek ve varu. Chystá vážnou dohru

18:41 Daniela Kroupu v ČT nikdo nezastavil, a tak řekl, co řekl. Paroubek ve varu. Chystá vážnou dohru

Bývalý premiér Jiří Paroubek se tvrdě opřel do filozofa, disidenta a chartisty Daniela Kroupy, který…