Advokát Karel Hrádela se neudržel: Jsem ruský, německý i americký agent

21.02.2016 21:48

Advokát Karel Hrádela se ohradil proti výroku redaktora České televize Marka Wollnera, jenž naznačil, že českou veřejnoprávní televizi kritizují především aktivní podporovatelé ruské propagandy. Advokáta toto tvrzení rozčílilo, tak ho dovedl až do poněkud zvláštních závěrů.

Advokát Karel Hrádela se neudržel: Jsem ruský, německý i americký agent
Foto: Facebook Karola Hrádely
Popisek: Karol Hrádela

„Jsem roztleskávač ruské propagandy, protože kritizuji ČT, byť ne vše je nekvalitní, jsem agent velvyslance Schapira, když tvrdím, že se snaží dělat to, co považuje za vhodné pro zemi, kterou zastupuje, přestože některé jeho kroky mohou být sporné, jsem posluhovač zájmům Spolkové republiky Německo, když prohlašuji, že v jistém smyslu má Angela Merkelová v souvislosti s uprchlickou krizí pravdu, přestože si myslím, že jako celek ji i díky ní EU řeší špatně a měla by k ní přistoupit jinak,“ napsal Hrádela.

Stejně tak se označil za izraelského agenta, neboť považuje za správné, že se snaží chránit své občany. Snad je prý i zločinec, když jako advokát hájí své klienty, ačkoli s nimi ne vždy musí souhlasit.

Celý text najdete zde.

Necítí se být ničím agentem, ale rozhodně nehodlá o naší veřejnoprávní televizi tvrdit, že pracuje dobře, když o tom není ani trochu přesvědčen. Televize si zve stále stejné stranické experty či politiky, kteří kritizují stále to samé. ODS tepe Andreje Babiše (ANO) a komunisty, Babiš šije do Kalouska, Kalousek ryje do Babiše a komunisté to tak různě střídají. Podle ohlášených hostů vlastně můžeme dopředu říci, jak bude debata probíhat.

Mělo by se to změnit a advokát bude jen rád, když se tak stane. Navrhuje proto veřejnoprávní televizi jedno téma. „Osobně bych jí nadhodil téma: ‚Jak jsou chráněna práva běžných občanů v soudním řízení‘. Většina lidí ani netuší, co se všechno u nás děje. Snad jako plátci máme na korektní informace právo,“ konstatoval advokát.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Apolena Rychlíková, Respekt, Jan Čulík, Jindřich Šídlo, Český rozhlas a další odsoudili Štěpána Kotrbu. Ale Pražský hrad...

13:51 Apolena Rychlíková, Respekt, Jan Čulík, Jindřich Šídlo, Český rozhlas a další odsoudili Štěpána Kotrbu. Ale Pražský hrad...

Kolem analytika Štěpána Kotrby je stále živo. Kauza, ve které měl údajně na sjezdu ČSSD napadnout sv…