Africký migrant se učesal, navoněl, vzal si mačetu a vyrazil se „seznamovat“. Takhle to celé dopadlo

04.04.2017 8:27

Jen před pár dny byl v Německu odsouzen marocký migrant, který loni na podzim znásilnil devadesátiletou ženu, a německá policie musí řešit další případ. Tentokrát byla znásilněna mladá žena migrantem z Afriky.

Africký migrant se učesal, navoněl, vzal si mačetu a vyrazil se „seznamovat“. Takhle to celé dopadlo
Foto: thinkstock.com
Popisek: Uprchlíci z Afriky, ilustrační foto
reklama

Afričtí inženýři, programátoři a lékaři po příchodu do Německa tvrdě dřou pro blaho své nové země. Pilně se učí nový jazyk a dělají vše proto, aby se mohli bez prodlení zařadit do pracovního procesu. Ale občas se, čistě z horlivosti a přepracovanosti, dopouštějí porušování německých zákonů, které upravují vztah mezi mužem a ženou. Nikdo traumatizovaným migrantům ze třetích zemí světa nevysvětlil, že vynucovat si pohlavní styk s mačetou je nepřípustné.

Naposledy se o této pravdě přesvědčil migrant tmavé pleti, který se rozhodl v noci ze soboty na neděli seznámit se s německými děvčaty. Bohužel si vzal místo kytice obrovitý nůž připomínající svojí velikostí mačetu a neuvědomil si, že když spí daná žena ve stanu se svým přítelem, patrně nebude mít zájem o někoho dalšího. Celá tato politováníhodná záležitost, která se migrantům stává maximálně jedenkrát až dvakrát za deset let, se přihodila v Siegaue v Severním Porýní-Vestfálsku.

Celý text v němčině je ZDE

Migrant tmavé pleti jistě jen v pominutí mysli napadl mladý pár, který zde kempoval, a pod pohrůžkou posekání obou svojí mačetou přinutil třiadvacetiletou ženu, aby vyšla před stan. Tam odložil na chvíli svůj osobitý „pugét“ a svoji vyděšenou oběť bez váhání sexuálně napadl a znásilnil. Když bylo po všem, africký „inženýr“ se dal bez stejného váhání na útěk. Patrně si uvědomil, že možná porušil zákon a mohl by na to doplatit.

Šestadvacetiletý přítel znásilněné ženy poté opustil bezpečí svého stanu a neprodleně informoval policii. Ta využila k pátrání po frustrovaném migrantovi poblíž Bonnu mimo jiné také helikoptéru. Později poskytlo několik svědků informace, podle kterých by se pachatel mohl pohybovat v Beueler Rheinufer, Nordbrücke či zmíněného Siegaue. Jak nicméně psal ve svém včerejším vydání deník Die Welt, pátrání je zatím bezvýsledné.

Oběť i přes prožitý šok dokázala policii násilníka poměrně přesně popsat a v německých médiích se tak objevila jeho podobizna. Jde o muže tmavé pleti ve stáří mezi dvaceti až třiceti lety. Měří přibližně 180 cm a hovořil lámanou angličtinou. Oblečený byl do světlých džín a krátkého letního trička. Policie požádala o spolupráci vzhledem k obdobným a úspěšně vyřešeným případům z minulosti média i veřejnost.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Josef Provazník
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

17:10 Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

Internet poslední týdny zaplavují videa až nepochopitelného násilí. Převažující prvek je na první po…