Ale ale. Sranda z Jindřicha Šídla. Vážně míněná, měl by něco dělat

16.07.2020 7:26

Česká internetová jednička Seznam.cz uzavřela dohodu s čínskou společností Huawei. Její telefony tak do budoucna budou přicházet na český trh s předinstalovanými aplikacemi Seznamu. Nahradí Google. Píše o tom server E15.cz a hned si toho všímá například europoslanec Jan Zahradil (ODS) nebo komentátor Petr Paulczyňski. Jejich komentáře si dělají legraci z komentátora Seznamu Jindřicha Šídla a jeho pořadu Šťastné pondělí.

Ale ale. Sranda z Jindřicha Šídla. Vážně míněná, měl by něco dělat
Foto: archív autora
Popisek: klávesnice
reklama

Z dohody o strategickém partnerství mezi oběma firmami vyplývá, že Huawei nahradí v telefonech na českém trhu giganta Google českou službou Seznamu. Uživatelé dostanou webový vyhledávač Seznamu, Mapy.cz, Novinky.cz, Seznam.cz, také Email.cz či Televizi Seznam. Jak píše server E15.cz, Huawei má zákaz využívat služby Googlu včetně obchodu s aplikacemi, hledá za ně proto náhradu.

Anketa

Zaslouží si zesnulý Miloš Jakeš úctu?

82%
18%
hlasovalo: 12651 lidí

„Jsme rádi, že se nám podařilo uzavřít vzájemnou spolupráci, která nám pomůže oslovit další uživatele s produkty Seznamu. Je to v souladu s naší mobilní strategií, která reaguje na fakt, že se konzumace zábavy i obsahu přesouvá stále více od desktopu k mobilním telefonům,“ řekl k dohodě ředitel obsahových služeb Seznamu Matěj Hušek. 

„Ale ale? Už se nám k tomu vyjádřil Sinopsis, Alvarová, Evropská hodnota Janda nebo Zdíša Lovkyně špionů ze Seznamzpravy? Zejména se těším, jak to zpracuje Jindřich Šídlo ve Šťastném pondělí.... oh wait...,“ napsal k dohodě europoslanec Jan Zahradil (ODS). Spojené státy totiž mimo jiné firmu Huawei podezřívají ze špionáže pro čínskou vládu, což však podnik z Číny dlouhodobě odmítá. 

„Dobvý den, tohle je Šťastné pondělí a já jsem Jindhich Fídlo. A na úvod jedna dobvá zpváva. Pvezident  Zeman už není největší čínský koště v zemi, tím se nově stal náš zpvavodajský seuvev. Pweju vám pwíjemný týden,“ napsal s poukázáním na ráčkování komentátora Seznamu Jindřicha Šídla komentátor Petr Paulczyňski.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tak a hotovo. Pavel Novotný se vztekal a bude znova: ODS se ozvala

19:31 Tak a hotovo. Pavel Novotný se vztekal a bude znova: ODS se ozvala

Pavel Novotný, svérázný politik ODS a starosta pražských Řeporyjí, do Sněmovny definitivně kandidova…