Aleš Brichta: Rouška mě neštve. Byl jsem na dost pohřbech, už stačilo

28.09.2020 9:45 | Zprávy
autor: vef

Zpěvák Aleš Brichta se na svém facebooku zastal nošení roušek. Podle něj, pokud nošení roušky ochrání alespoň jednoho člověka před nakažením a následnými problémy, tak má smysl.

Aleš Brichta: Rouška mě neštve. Byl jsem na dost pohřbech, už stačilo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Muzikant Aleš Brichta

„Pokud nošení roušky ochrání alespoň jednoho člověka před nakažením a následnými problémy, tak má smysl, protože může jít právě o člena mojí rodiny. Proto mi přijde rozumné si ten připitomělý náhubek vzít, jelikož to má nějaký význam,“ poznamenal Brichta.

„Roušku nosím a nějak mě to nesere. Pohřbů jsem se v poslední době zúčastnil už moc a z přirozeních příčin, takže by to už snad stačilo,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vystrčil si vyskakuje.“ Macinka ovládl studio. Pak potupil Pavla

13:15 „Vystrčil si vyskakuje.“ Macinka ovládl studio. Pak potupil Pavla

Hosty první části Partie Terezie Tománkové byli ministr zahraničních věcí Petr Macinka (Motoristé) a…