Americká ambasáda opět oslaví Prague Pride. Tentokrát se k tomu dokonce nasvítí na duhovo

09.08.2015 11:33 | Zprávy
autor: mp

Americká ambasáda znovu podpoří pochod Prague Pride, jímž se gayové a lesby snaží dát najevo, že jsou také součástí společnosti a zaslouží si stejná práva. V Česku se koná již popáté a ambasáda Spojených států se obarví dnes již dobře známými barvami vlajky homosexuálů.

Americká ambasáda opět oslaví Prague Pride. Tentokrát se k tomu dokonce nasvítí na duhovo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pochod hrdosti homosexuálů Prague Pride 2014

„Velvyslanectví USA již pátým rokem podpoří festival Prague Pride, který se letos bude konat v týdnu od 10. srpna a zaměří se na větší otevřenost komunity leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů (LGBT) většinové společnosti a na překonávání přetrvávajících předsudků vůči různým menšinám,“ uvádí americké velvyslanectví na svých internetových stránkách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pokolikáte už tu byl pokus odvolat šéfku EK?

Ne že bych s ní sympatizoval, ale buď by bylo na místě pro její odvolání získat nejprve větší podporu anebo se zabývat něčím podstatným, co lze změnit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Fajn strejda.“ Jurečka šokoval přirovnáním Turka

18:42 „Fajn strejda.“ Jurečka šokoval přirovnáním Turka

Marian Jurečka se dal do srovnávání politických osobností a míní, že za své působení v politice nepo…