Americké jaderné hlavice v Česku? Zde je postoj ČSSD

08.06.2015 7:51 | Zprávy
autor: luš

Před několika dny agentura AP zveřejnila informaci, že administrativa amerického prezidenta Baracka Obamy kvůli ukrajinské krizi přehodnocuje svou politiku vůči Rusku, v rámci níž mimo jiné zvažuje rozmístění balistických raket v Evropě. Poslanec za ČSSD Antonín Seďa soudí, že pravice by americké rakety na naše území s radostí pustila, on a jeho strana ale prý udělají vše pro to, aby k tomu nedošlo.

Americké jaderné hlavice v Česku? Zde je postoj ČSSD
Foto: Daniela Černá
Popisek: Antonín Seďa, poslanec ČSSD

Jednoho ze čtenářů ParlamentníchListů.cz zajímalo, co na možnost rozmístění amerických raket na našem území říká ČSSD. „AmiKoblížkové řeknou ANO, flanďáci AMEN s Vámi. Co řekne ČSSD tomuto ‚mírovému úsilí našeho Amerického Pána‘?“ optal se čtenář sociálně demokratického poslance Antonína Sedy.  

„Osobně jsem byl vždy proti rozmísťování cizích vojsk na našem území. Platilo to v případě amerického radaru a bude to platit i v případě možného rozmístění raket,“ ujistil Seďa čtenáře.

Celá odpověď ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

17:22 A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, hodnotí mediální analytička a lektorka Alena Maršálková dopis 21 š…