Analytik v ráži: Pokud si někteří mediální redaktůrci myslí, že Trump má přátelské vztahy s Putinem, prokazují IQ na úrovni některých islámských imigrantů

30.01.2017 20:01 | Zprávy

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA „Na protitrumpovských demonstracích v USA samí typičtí civilizovaní pracanti za 50 dolarů na hodinu od Sorose, řízení typickými pseudolevičáckými intelektuály. K tomu pár vykradených aut a obchodů, aby nevyšli ze cviku. Ani den bez útoku, kritiky či pomluvy amerického prezidenta, případně jeho rodiny,“ hodnotí protesty proti novému americkému prezidentovi analytik Martin Koller. Ten zároveň vysvětluje, že se Donald Trump pustil do řešení zásadních problémů své země a srovnává jeho kroky s kritickými reakcemi a postoji evropských lídrů.

Analytik v ráži: Pokud si někteří mediální redaktůrci myslí, že Trump má přátelské vztahy s Putinem, prokazují IQ na úrovni některých islámských imigrantů
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump

Nechci se dotknout slavného Bertolta Brechta, ale název díla je skutečně inspirativní. Jestli nový americký prezident někomu hýbe žlučí, tak především všemožným příživníkům neboli parazitům a korupčníkům v USA i EU, pro něž byla vláda nejubožejšího amerického prezidenta z Keni a nadšeného přítele agresivního islámu doslova požehnaným zlatým rájem. Boj proti vlasteneckému prezidentovi je jedna velká mediální komedie, což můžeme vidět i na ČT24 a v řadě dalších protinárodních médií. Na protitrumpovských demonstracích v USA samí typičtí civilizovaní pracanti za 50 dolarů na hodinu od Sorose, řízení typickými pseudolevičáckými intelektuály. K tomu pár vykradených aut a obchodů, aby nevyšli ze cviku. Ani den bez útoku, kritiky či pomluvy amerického prezidenta, případně jeho rodiny.

Obecně se jako nepřátelé Donalda Trumpa profilují všichni, kteří si chtějí přisvojit větší díl z obecného krajíce vytvořeného hospodářstvím USA, případně EU, než o jaký se zasloužili, a pokud možno bez práce. Podobnou situaci ostatně vidíme u nás, kde se přátelé příživnictví a korupce a nepřátelé bělochů, křesťanů a Evropanů formují do jednoho šiku proti prezidentu Zemanovi pod vedením pražské havlérky. Oba prezidenti mají z jejich hlediska velké chyby. Jsou to vlastenci, mají vizi lepší budoucnosti pro svůj národ, nikoli jen pro nepočetné arogantní zbohatlíky a jejich služebnictvo mezi politiky, mediálními lumpenproletáři a neziskovkáři. A co je nejhorší, jsou to osobnosti, možná s některými chybami, nicméně vyčnívají výrazně nad okolním štěkajícím davem ubohých průměrů. A osobností se člověk rodí, pouze zkušenostmi dozrává. Do stejné skupiny patří ruský prezident Putin, Marine Le Penová, ale i Erdogan, přestože je to islámský nepřítel Evropy.

Ve srovnání s nimi nejsou Obama, Clintonová, Merkelová, Hollande, Juncker a všemožní spíše pod než průměrní zkorumpovaní ubožáci, úředníčci a poskoci z USA a EU ani vidět. Samozřejmě pokud zrovna arogantně neškodí občanské většině, nelžou v médiích, nevyvolávají problémy po celém světě, nebo se nechovají jako šašci či opičky na vodítku. Pozoruhodný je ve skupině nepřátel vlasteneckých prezidentů-osobností vysoký počet všemožných umělců, mnohdy spíše komediantů, často parazitujících na státních a obecních financích. Vidíme patologický boj proti občanskou většinou zvoleným reprezentantům vlasti, národa, pracujících občanů a civilizované rodiny. Protože nepřátelům vlasteneckých prezidentů vesměs chybí argumenty, uchylují se pouze k primitivní sprostotě, nadávkám, urážkám a posměškům na sociálních sítích a ve spřátelených protinárodních médiích. Tím ukazují svoje kvality na úrovni omezených zastydlých puberťáků.

Přehlídka problémů i pastí

Donald Trump se rozhodl řešit od základu řadu problémů. Tím hlavním je pravděpodobně chudnutí USA, a to jak celkově, tak propad značné části střední třídy, která vždy tvoří základ stabilního státu. Procentuálně by měla Trumpova politika vyhovovat zhruba 85 % občanů USA, aspoň podle odborníků. I tam se však najde dost hlupáků, kteří volili proti svým zájmům; jako nedávno u nás. Typickým příkladem jsou někteří černoši, kteří by si měli díky Trumpově vizi průmyslové Ameriky polepšit, ale jejich vůdcové žijí z vytváření povědomí o zlých utlačovatelských bílých rasistech a parazitování na sociálních programech. Zcela základním faktorem budoucnosti je ekonomika, jinak řečeno, hospodářství. Trump chce postavit USA zpět na vlastní nohy a udělat ze zadluženého dovozce se zápornou obchodní bilancí soběstačného stabilního výrobce a exportéra. To je cesta k přežití do budoucna bez války.

Z bezpečnostního hlediska se jedná víc o vztah k Číně než pokračování globalistického válečného tažení proti Rusku. Ostatně dílčí změna k přístupu k Rusku bude pravděpodobně pouze dočasná. Pokud si někteří mediální redaktůrci a pisálkové myslí, že Trump má jakési přátelské vztahy s ruským prezidentem, prokazují IQ na úrovni některých islámských migrantů, kteří nás přicházejí obohatit s úrovní 60, přičemž průměr bílého obyvatelstva Evropy se pohybuje kolem 100. Trump je a bude americký prezident a bude prosazovat americké zájmy, které ovšem nejsou totožné s ruskými, ale ani s evropskými. Je to klasický vůdce, ale zároveň realista, který nepůjde do války kvůli rozkradené Ukrajině, ani fašizujícímu se bezvýznamnému Pobaltí.

V Davosu už nechtěl nikdo ze světových politiků o Ukrajině ani slyšet. Oligarchové a politici na Ukrajině už poplašeně zadali specializovaným společnostem úpravu svých výlevů na sociálních sítích s cílem odstranit nadávky na Trumpa a podporu Clintonové. Prý se už většina z nich tváří, že neměli nic společného s Majdanem, komicky se staví do řady, jako když přilétal první tajemník z Moskvy, a natírají se lubrikačním gelem. Jak jsem psal nedávno, největší zloději už utekli do zahraničí v čele s idolem EU Jaceňukem. Lze očekávat tvrdá jednání s Ruskem, která mohou vytvořit trochu jiný model ve vztahu USA–Rusko, USA–Čína i USA–EU. Americká diplomacie se pokusí narušit spojenectví Ruska a Číny. V Rusku i USA vládnou osobnosti, Čína je ekonomicky nejsilnější velmoc, což jejímu prezidentovi dává sebevědomí a do rukou silné argumenty. Evropa nemá osobnosti, ani perspektivní ekonomické argumenty. Trumpovi je neschopná, arogantní a bláznivá slepice Merkelová asi stejně sympatická jako Putinovi.


Analytik Martin Koller. (FOTO: Hans Štembera)

Jaký vývoj můžeme očekávat?

Obchod s Čínou nepůjde jen tak lehce omezit, natož zastavit. Bude to proces na řadu let v období zásadních změn. Globalistické finanční a obchodní korporace na dovozech z Číny vydělávají obrovské sumy. Ovšem faktem je, že růst životní úrovně obyvatel Číny pomalu snižuje rozdíl v platech vůči USA a EU, takže v horizontu deseti let bude třeba hledat nové levnější pracovní síly. V Číně existují ještě chudé vnitrozemské oblasti, ale ty problém jen odsunou. Obchod s Čínou bude postupně slábnout a zvýrazní se její poměrně slabá surovinová základna. Navíc se v plné síle projeví rozpor mezi využitím levné pracovní síly, novodobého otrokářství a robotickou výrobou v rámci čtvrté průmyslové generace, kde poklesne poptávka po pracovních silách, především méně kvalifikovaných zhruba o 40 %. Je to otázka zhruba 20 let. Ovšem Čína má dost peněz na čtvrtou průmyslovou revoluci a netrpí přelidněním. Navíc je to na rozdíl od EU systémově fungující stát, ekonomická a vojenská velmoc.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Martin Koller

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

21:21 „Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

Zahraniční média se shodují v tom, že střelbou na republikánského prezidenta Donalda Trumpa se prezi…