Ani pes by to nežral! Kalousek na síti drsně vypráskal Babiše

31.05.2014 16:31 | Zprávy

Po prvním týdnu upisovacího období spořicích státních dluhopisů se ukazuje, že zájem o ně mezi lidmi proti loňsku prudce ochabl. Podle bývalého ministra financí a místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska se ale není čemu divit.

Ani pes by to nežral! Kalousek na síti drsně vypráskal Babiše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek

Kalousek na svém profilu na Facebooku uvádí, že v minulých letech měl velkou radost z úspěšného startu projektu spořicích vládních dluhopisů. Domnívá se totiž, že pro budoucnost je velmi důležité, aby část státního dluhu držely domácnosti.

„Ministr financí Fischer v tomto projektu pokračoval. O letošní emisi ministra Babiše není zájem. Není divu. Parametry ceny a kvality nastavil stejně jako u Kosteleckých uzenin. Pes by to nežral… Je to chyba a velká škoda,“ rýpá na síti do svého nástupce na rezortu financí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nem

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš po blackoutu: Máme zločineckou vládu, co nikdy neřekne pravdu

0:00 Babiš po blackoutu: Máme zločineckou vládu, co nikdy neřekne pravdu

„Máme zločineckou, nekompetentní vládu, která ohrožuje naši bezpečnost a nikdy neřekne pravdu,“ tvrd…