Armáda rozpustí Parlament jako v Egyptě, psal Křeček a dodává: Pitomci nepoznali vtip

4. 7. 2013 12:39

Někdejší poslanec za ČSSD a současný zástupce ombudsmana Stanislav Křeček žertoval na adresu aktuální situace v Egyptě. Česká politická scéna by prý měla následovat tu egyptskou, kde se moci chopila armáda a pozastavila platnost Ústavy. Zástupce ombudsmana se údajně s humorem vyjadřoval na sociální síti Facebook.

Armáda rozpustí Parlament jako v Egyptě, psal Křeček a dodává: Pitomci nepoznali vtip
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stanislav Křeček
reklama

„Egypt náš vzor! Armáda rozpustí Parlament a vyhlásí nové volby...“, napsal Křeček s tím, že zvolení v demokratických volbách zjevně nestačí k demokratickému vládnutí v zemi.

Ve chvíli, kdy jeho slova o egyptském vzoru převzala média, bránil se opět na sociální síti tvrzením, že šlo jen o humor. „Žádný moudrý z nebe nespadl, ale pitomce, kteří nepoznají, co je a co není myšleno vážně, jakoby shazovali,“ napsal v reakci zástupce ombudsmana. Opakovaně zdůraznil, že šlo jen o vtip, nikoli o návrh řešení současné politické situace v Česku.  Zdá se, že ho kritika výroku překvapila.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Historky z Ria. Všichni divní típkové z Prahy. Zasvěcené pojednání o restauraci, kvůli které Prymula musel vrátit ministerstvo

15:30 Historky z Ria. Všichni divní típkové z Prahy. Zasvěcené pojednání o restauraci, kvůli které Prymula musel vrátit ministerstvo

Komentátor Bohumil Pečinka v dnešním vydání magazínu Reflex hovořil o restauraci Rio’s, místu, kde b…