Arriva nasadí do poloviny ledna do vlaků nejen v Libereckém kraji nový odbavovací systém. Současný dělá problémy například při platbě krajskou kartou Opuscard. Dodavatel systému podle Arrivy nesplnil, co slíbil, a dopravce se proto rozhodl objednat jiný odbavovací systém do vlaků. Doručen by měl být do 15. ledna, řekl dnes po jednání s libereckým hejtmanem novinářům ředitel Arrivy Daniel Adamka. Jde o stejný systém, jaký ve vlacích používají České dráhy, a je tedy podle něj vyzkoušený.
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.