Ať už jde ten Prymula do p*dele!!! Souhlas, odepsal údajně Babiš

19. 4. 2020 15:19

Někdejší předseda ústředního krizového štábu vlády aktivovaného kvůli epidemii onemocnění covid-19, epidemiolog Roman Prymula, se prý stává personou non grata. Poté, co se do něj pro jeho vyjádření začaly opírat nejen špičky opozice, ale také koalice, své místo opustil. ParlamentníListy.cz nyní získaly podnět, který konstatuje, že by to měl mít Prymula spočítané. I když…

Ať už jde ten Prymula do p*dele!!! Souhlas, odepsal údajně Babiš
Foto: Screen ČT24
Popisek: Tisková konference po jednání vlády, které vyhlásilo povinné zahalování tváře
reklama

Anketa

Měla by vláda v létě otevřít hranice alespoň do některých zemí, pokud to půjde?

17%
83%
hlasovalo: 33595 lidí
Že premiér Babiš nejde pro vulgárnější slovo daleko, o tom se přesvědčila už řada lidí. Na straně druhé je tu ovšem fakt, že premiérova mluva nabrala za poslední měsíce velmi spořádaný směr.

Na ParlamentníListy.cz se ovšem v neděli odpoledne obrátil jeden ze čtenářů, který svůj email označil za sólokapra. Dotyčný pisatel nám zaslal údajnou korespondenci, kterou vede s předsedou vlády. Dodejme už nyní, že zmíněná slova se nepodařila ověřit a není jisté, zdali je pisatelem skutečně premiér ČR Andrej Babiš.

Čtenář ve svém mailu citoval jednu ze zpráv, v níž Roman Prymula hovoří o nošení roušek i během dalších několika měsíců. Tento čtenář, jehož identitu redakce zná, se v mailu omlouvá za vulgarismus, když píše, že náměstek ministra zdravotnictví hatí veškerou dobrou práci vlády. Předmět mailu zaslaného hnutí ANO zněl skutečně jasně: „Ať už jde ten Prymula do prdele!!!“

Na to se měla v obdržené korespondenci objevit odpověď "souhlas". Pisatelem měl být podle slov našeho čtenáře právě Andrej Babiš. Důkaz ovšem není, naší redakci se toto ověřit nepodařilo.

Premiér Babiš ovšem doposud žádné silné prohlášení na adresu Romana Prymuly nezveřejnil, stejně tak jej v minulosti nikdy nenavrhl odvolat.

Dodejme rovněž, že od 4. dubna byl epidemiolog Prymula na internetové stránce ANO uveden mezi lidmi spjatými s tímto hnutím, přičemž hlavní manažer ANO, poslanec Jan Richter, uvedl, že jej přidal na stránky, protože je náměstkem ministra nominovaného za hnutí ANO a stal se ústřední postavou v boji s koronavirem. Sám Prymula situaci komentoval slovy, že do hnutí nevstoupil a ani nekandiduje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tomáš A. Nový
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Stánkař, který vyhnal Babiše: Známá osoba se do toho vložila. A pozor, další případ

14:20 Stánkař, který vyhnal Babiše: Známá osoba se do toho vložila. A pozor, další případ

Andreje Babiše podle všeho odmítli v Třeboni obsloužit. Trhovec řekl, že premiéra nenávidí a nic mu …