Ať vláda odstoupí hned a stihneme volby s prezidentskými, navrhl Filip

23.10.2012 14:17

Předseda KSČM Vojtěch Filip na tiskové konferenci uvedl, že vláda Petra Nečase by měla skončit, jelikož vystavuje zemi riziku rozpočtového provizoria. Podle něj by bylo nejlepší, kdyby kabinet skončil ještě dnes a dohodl se na předčasných volbách, které by se tak mohly konat spolu s prezidentskými.

Ať vláda odstoupí hned a stihneme volby s prezidentskými, navrhl Filip
Foto: tan
Popisek: Předseda KSČM Vojtěch Filip v Partii na Primě
reklama

„Jak jsme předpokládali, vládní koalice nemá jasno. Je tedy evidentní, že není schopna tento stát řídit, je ale ochotna setrvat ve svých funkcích až do chvíle, kdy přivede stát do chaosu,“ myslí si Filip.

Podle předsedy komunistů je členům vládní koalice jedno, že vystavují Českou republiku riziku rozpočtového provizoria. „Jsem zvědav, jakým způsobem budou postupovat poslanci vládní koalice, ti, kteří k ní ještě patří, když  budeme předkládat body k programu schůze. Body, které lidi opravdu zajímají,“ prohlásil Filip.

Vyjmenoval body, které budou KSČM zajímat – platnost občanského zákoníku, sKarty. „Kdyby vláda skončila ještě dnes, alespoň v tomto týdnu, kvitoval bych to s povděkem. Byl bych rád, kdyby státní rozpočet mohl ušetřit na tom, aby prezidentské a parlamentní volby byly v jednom termínu,“ uvedl Filip.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Radši normálně pít v hospodě než nezřízeně chlastat doma. Vyrazili jsme do zrovna otevřených hospod a zažili nečekané

16:47 Radši normálně pít v hospodě než nezřízeně chlastat doma. Vyrazili jsme do zrovna otevřených hospod a zažili nečekané

REPORTÁŽ Ať je teplo, nebo zima, v hospodě je vždycky prima. Zvláště pak, když byly nálevny skoro dv…