Až se Západ naštve, zbyde z té vaší Mekky akorát díra do pekla. Přečtěte si celý projev Kláry Samkové, který nerozdýchal turecký velvyslanec

18.05.2016 18:54

Advokátka Klára Samková dnes hovořila na semináři v Poslanecké sněmovně o islámu. Její slova způsobila velký rozruch – turecký velvyslanec opustil sál a některá média píší o skandálu. ParlamentníListy.cz nyní přinášejí celý projev advokátky, která muslimy skutečně nešetřila.

Až se Západ naštve, zbyde z té vaší Mekky akorát díra do pekla. Přečtěte si celý projev Kláry Samkové, který nerozdýchal turecký velvyslanec
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková
reklama

 

„Islámu se rozhodně bát nemáme. Máme s ním naložit stejným způsobem, jak evropská civilizace dosud úspěšně naložila se všemi totalitárními a nelidskými režimy, se kterými byla nucena se za svou více než dvoutisíciletou historii potýkat,“ vychrlila Samková na účastníky semináře hned po úvodním oslovení.

„Stejným způsobem“ prý znamená proti islámu bojovat, zvítězit nad ním a následně jej prohlásit za zločinný a odporující lidské přirozenosti, svobodě a důstojnosti. „Je stejný, jako byly nacismus, fašismus, komunismus. Je takovým přes to, že se skrývá za náboženství, ačkoliv ve skutečnosti je především státní zločinnou a zločineckou ideologií a nereformovatelným systémem vládnutí,“ pokračovala advokátka dále. Za náboženství se prý tato zločinná ideologie pouze skrývá, jednak z historických důvodů a také proto, že tím vědomě zneužívá západního právního systému, který náboženskou svobodu hluboce ctí. „Dovolává se ochrany podle našich tradic, které tímto zneužívá, aniž je ochoten k recipročnímu jednání. Na naše tradice spoléhá, jich se dovolává a za zády se nám i našemu hodnotovému systému směje,“ pálila advokátka dále ostrými.

Islám je podle ní primárně politickým projektem, který sice občas odkazuje na Boha, ale jeho základem je uspořádání společnosti zde na zemi. Jádrem islámu není spirituální teologie, ale právní systém, neblaze proslulá šaría. „Pro islám je představa náboženství jako věci privátní, jako soukromé záležitosti každého jednotlivce naprosto nepřijatelná. Přitom právě na tomto principu je postaveno dnešní křesťanství a civilizace z něj vycházející,“ řádila dále Klára Samková. Islám prý na rozdíl od toho nepřipouští nejen žádné odchylky, ale ani pochybnosti o direktivně stanoveném jednání.

Klára Samková o běženecké krizi:

Pak se pustila do teologických úvah a došla k závěru, že křesťanství nebo judaismus věří v úspěšnou budoucnost, zatímco islám zastává názor, že nejlépe bylo za proroka Mohammeda a stále bychom se do této doby, do sedmého století, měli pokoušet vracet. „Islám však zůstal mrtvě narozeným dítětem gnóze, deformovaný do zrůdně zmutované touhy po opětovném splynutí s universem, do retardovaně obsesivní psychopatické paranoidní představy o jedinečnosti své cesty k opětovnému sjednocení podstaty svého vyznavače s Bohem,“ pravila v této části mimo jiné Samková. Pak vyjádřila názor, že život muslima, který nesmí přemýšlet a pochybovat, musí být velmi chudý a v podstatě jde jen o čekání na smrt.

CELÝ PROJEV KLÁRY SAMKOVÉ ZDE

To se prý projevuje i tím, že národy, kterým byla vnucována muslimská ideologie, jsou nejvíce devastovány. „Na tomto místě vyjadřuji s těmito lidmi a zejména s muslimskými ženami, které trpí nejvíce, svůj nejhlubší soucit,“ dodala advokátka. Muslimové podle ní nemohou mířit jinam než do záhuby, protože zakonzervování jejich životů podle instrukcí proroka znemožňuje jakýkoliv vývoj. „Islám neuznává rozvoj, pokrok a lidství. Na tuto svou cestu se v zoufalství snaží strhnout i zbytek lidstva, i ostatní civilizace, protože z hlediska islámu je zbytek světa marný, zbytečný, nečistý,“ uzavřela.

Nejdůležitější je však podle ní to, že je tato ideologie v příkrém rozporu se všemi evropskými tradicemi a zejména zdejším právním systémem.

Pak se dovolávala Winstona Churchilla a jeho boje proti evropským totalitám. „Já mám na mysli islám, který je stejně totalitní a stejně ohrožující, jako byly režimy, proti kterým Winston Churchill bojoval a nad kterými zvítězil,“ řádila dále. Jsme prý příliš laskaví, trpěliví a příliš lpíme na našem lidství.

O konferenci v Poslanecké sněmovně více ZDE

„Předpoklad muslimských zemí a vůdců, kteří se rozhodli terorizovat Evropany svým pojetím světa, že důvodem této jakoby netečnosti Evropy je její slabost, je naprosto mylný,“ pokračovala. Muslimové si prý vůbec nedovedou představit civilizační pokrok, jakým Evropa prošla, a vnitřní sílu, kterou jí to dalo.

Klíčová otázka podle Samkové je, jestli muslimové chtějí s námi, kteří jejich víru nesdílíme, žít společně. Zatím to prý vypadá, že nikoliv. „Jejich teroristické činy, halasně deklarované a páchané ve jménu islámu, ukazují na to, že nemají zájem o bratrství mezi národy a mezi lidmi. Vykřikují slova o nadvládě islámu a svého právního systému a slova o tom, že máme povinnost se jim podřídit,“ připomněla. Stále dál se prý přesvědčujeme, že se nám tito lidé cítí morálně nadřazeni a z této pozice nám hodlají svůj svět vnucovat.

Jenže jestli to tak půjde dále, tak se prý otázka změní na „chcete žít?“ „Protože jestliže lidé vyznávající islám nebudou chtít žít v míru, udělají Evropa a Amerika to, co již udělaly dvakrát, když jim hrozilo smrtelné nebezpečí od ideologií ohrožujících podstatu člověčenství: vytáhnou do boje a svého nepřítele rozdrtí. Součástí tohoto boje bude opět – stejně jako ve válkách minulých – grandiózní vědecký, technický a technologický pokrok,“ varovala advokátka. Důsledek prý bude jednoznačný – záhuba islámu.

„V islám bude věřit pár zdegenerovaných jedinců zalezlých v poušti, ze které bude do nekonečných bažin marně vytékat nepotřebná a nežádaná ropa, pár jedinců, kteří budou skřehotavými hlasy vzpomínat na dávná světla v ulicích Damašku a na krásy Mekky, po které nezbyde nic než díra do pekla. Těchto pár bezejmenných jedinců bude zbytkem lidstva zavrženo jako odpad, který sešel z cesty k Bohu a nikdy ji nemůže nalézt, protože pohrdli tím, v čem našel Bůh zalíbení, totiž lidmi,“ pokračovala v líčení budoucích hrůz.

Dnes se prý zdá, že by se o svou budoucnost měla obávat Evropa, ale je to přesně naopak. „Vyzývám všechny muslimy a všechny země, které tvrdí, že jejich náboženstvím je islám: Zastavte to. Jste na špatné cestě. Jste na cestě, vedoucí od Boha. Jste na cestě vrahů,“ uzavřela své vystoupení Klára Samková.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trest pro Slavii: Pirát se bojí. Lidí. Neziskovky schvalují

7:56 Trest pro Slavii: Pirát se bojí. Lidí. Neziskovky schvalují

Po zveřejnění trestů pro hráče Glasgow Rangers a SK Slavia Praha se vzedmula vlna rozhořčení nad tím…