Babák má s novou stranou smělé plány: Nahradit lidovce nebo Úsvit

08.12.2013 20:02 | Zprávy
autor: pan

Zakladatelé nové strany Republika se v pátek sešli v blanenském hotelu Panorama. Podle jednoho z nich, Michala Babáka, nechce strana nahradit Věci veřejné, ze kterých on sám původně pochází.

Babák má s novou stranou smělé plány: Nahradit lidovce nebo Úsvit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Babák

„Republika nemá v úmyslu nahradit pouze místo na politické mapě po VV, ale v příštích volbách nahradí i volná místa po Úsvitu či KDU-ČSL. Republika vznikla jako podpůrný nástroj v propagaci témat Otto Chaloupky, který bude naším lídrem do evropských voleb, či jako prostředek k dokončení práce v oblasti daňových úlev pro malé a střední podnikatele," uvedl Michal Babák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Dotace

Pane Babiši, proč se nevzdáte čerpání všech dotací? Jste jedním z nejbohatších lidí u nás, podle mě je vůbec nepotřebujete.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zničíme vládu,“ křičel starý horník. Z pohřbu Zdeny Mašínové

8:08 „Zničíme vládu,“ křičel starý horník. Z pohřbu Zdeny Mašínové

„Ve vládě jsou estébáci a jeden z nich donášel i na svoje přátele. To ‚Konečníkový‘ nevadí, že komun…