Babiš se nemusí omlouvat Kalouskovi

28.07.2021 10:33 | Zprávy
autor: mp

Okresní soud pro Prahu-západ dnes rozhodl, že šéf hnutí ANO a stávající premiér Andrej Babiš (ANO) se nemusí omlouvat Miroslavu Kalouskovi za to, že o něm ve Sněmovně v roce 2018 prohlásil, že „zabil lidi cez padáky“.

Babiš se nemusí omlouvat Kalouskovi
Foto: Repro ČT24
Popisek: Předseda posl. klubu TOP09 Miroslav Kalousek

Občan Miroslav Kalousek se omluvy od premiéra Andreje Babiše nedočká. Alespoň zatím ne. Domáhal se po Babišovi omluvy za výrok pronesený na půdě Sněmovny v roce 2018, kdy Babiš o Kalouskovi řekl, že „zabil lidi cez padáky“. Informuje o tom server Novinky.cz.

Stejně tak se Babiš nemusí omlouvat Kalouskovi za výrok, že „rozkradl Ministerstvo obrany“, ani za to, že ho nazval „ožralou“ a „zlodějem zlodějským“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Když vám tak záleží na lidech a této zemi

Proč se tak bráníte spolupráci s Babišem, když by to zabránilo tomu, aby se spojil s SPD? A co si myslíte o Motoristech?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Politolog Valeš varuje vládu: Jako pokračování Fialy. To lidé asi nechtěli

21:05 Politolog Valeš varuje vládu: Jako pokračování Fialy. To lidé asi nechtěli

Petr Macinka jede do Kyjeva, Andrej Babiš byl na „koalici ochotných“. Podle politologa Lukáše Valeše…