Babiš se vysmál triu Moravec, Gazdík a Sobotka. A toto následovalo...

26.02.2017 16:40

Staronový předseda hnutí ANO Andrej Babiš ironicky okomentoval dnešní Otázky Václava Moravce České televize, kde premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík na současného ministra financí Babiše svorně útočili.

Babiš se vysmál triu Moravec, Gazdík a Sobotka. A toto následovalo...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš
reklama

Před kamerami České televize dnes dostal šéf hnutí ANO Andrej Babiš pořádně naloženo. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík před zraky Václava Moravce obvinili Babiše z autoritářských tendencí, které známe např. z totalitní severokorejské KLDR.

Babiš neměl možnost reagovat, tak se vyjádřil alespoň na sociální síti Facebook. „Kluci ladí noty,“ připsal Babiš k fotografii uveřejněné na sociální síti Facebook, kde v družném hloučku stojí Moravec, Sobotka a Gazdík a o čemsi diskutují.

Pod příspěvkem se rozproudila živá debata s více než 70 příspěvky. „Kdysi Moravec napomínal své hosty, aby nemluvili o někom, kdo není debaty zúčastněn, protože se nemůže ke kritice nijak vyjádřit. Dnes předvedl do očí (a uší) bijící opak... Bez ohledu na to, kdo komu ‚fandí‘, dnes byly Otázky opravdu ubohé,“ napsala jedna z diskutujících dam. 

„Zkopla bych je z tý věže dolů,“ doplnila další.

Babiš se však nedočkal jen zastání. Vysloužil si i kritiku. „Chudáka Andreje mezi sebe nevzali, tak jde fňukat na sociální síť,“ rýpl si občan v diskusi. „Líbí se mi, že pan premiér Sobotka byl v klidu, vše vysvětlil a já čekám, co vysvětlí A. Babiš, ještě nic ohledně dluhopisů peněz, jen žvaní, uráží a žvaní!!“ zastala se premiéra další pisatelka.

Většina diskutérů se ovšem ministra financí zastávala a „na frak“ dostával jak Moravec, tak premiér Sobotka. „Tak či onak jsou to paraziti. Sobotka se snaží pouze před volbami pěkně mluvit a pan Moravec... Škoda mluvit... Ze začátku jsem si říkal, že zde máme konečně nezaujatého zpravodajce, ale bohužel,“ posteskl si volič v diskusi. „Jaký má vlastně smysl se dívat na tento pořad? Největší ztráta času. Raději vemte děti ven do přírody. Vyžranej Moravec už má připravený text, aby omílal neustále stejnou písničku,“ doplnil o něco později.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hřebejkovi ruply nervy: Ať to Zeman uspořádá! Třeba...

17:50 Hřebejkovi ruply nervy: Ať to Zeman uspořádá! Třeba...

Po dnešním vyhlášení přísnějších opatření kvůli koronavirové epidemii se v některých vařila voda. A …